Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sokan miért rohannak az utakon?

Sokan miért rohannak az utakon?

Figyelt kérdés

Sok autóst látni aki rohan mint akire rájött a szapora. Beláthatatlan kanyarban előz, tolja az előtte levőt és a többi.

Ma történt velem a következő eset: bevásárlóközpont parkolójában vagyok, mellém kettővel beparkol egy nő. Kiszállt és egyből ekkor érkezett egy másik autós és megállt mögötte. Abból ki szólt a férfi a nőnek: "Ez volt olyan sürgős hogy kanyarban kellett előzni és majdnem baleset lett belőle?" Majd a nő be ment a boltba. A másik autós elmesélte hogy a nő majdnem összehozott egy frontális balesetet mert 90 helyett kb 110-el előzött egy kanyarban.

Sok ember - ehhez hasonlóan - miért rohan miért kockáztat balesetet ha alapból az ideje mint a tenger? Egyszerűen türelmetlen idegbeteg sofőrökkel vannak tele az utak vagy miért?



jan. 27. 21:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
12%
nem türelmetlen sofőrökkel van tele, hanem sok mazsolával aki bambul, meg szerencsétlenkedik. ezektől én is frászt kapok, ne az én időm rabolják.
jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Mert turelmetlenek, higy folyton meg kell allniuk.

Engem volt parszor is hogy majdnem elutottek a zebran, vagy azthittem atenged, de mire atkelnék, egybol felgyorsul.

Nemtudom hogy a autovezetek, mit erezhetnek…

jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Napiszinten latom, hogy kanyarban is eloznek… nem normalisak
jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#1 Nyilván mikor tötymörög valaki az sem jobb, de például boltba hova rohan az ember? Fél hogy nem lesz elég farhát vagy miért? Meg mikor 90 a sebességhatár ugyebár...
jan. 27. 22:09
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
hogy miért siet?...mert nagyon kell szarnia, mert várja a szeretője egy gyors menetre, mert égve felejtette a gázt a főzelék alatt, mert a kutyát/bejárónőt/nagymamát kizárta, előbb kell hazaernie, mint a férje,neje...stb...stb...
jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#5 Nyilván indok mindig lehet, csak kérdés hogy hazaér-e egyáltalán. Késik tíz másodpercet, leültetik három évre vagy megy egyenesen a hullaházba. Kimenetele sok lehet. Sokan voltak már akik "csak" siettek aztán mégsem érkeztek meg soha.
jan. 27. 22:19
 7/30 Szolovjov ***** válasza:
100%
Mert az autósok 90%-ának nagy eres n*gger f*sz való a kezébe, nem kormány. 80-90 bőven elég országúton. Ha megkérdeznéd őket hová az édesanyjukba sietnek, nem tudnának válaszolni mert sehová. Ráadásul 100 km-en szinte semmi időt nem is nyer az előzgetéssel, a következő városban az első lámpánal ott vagy mögötte.
jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Halálos iramban.....
jan. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Koaxk Ábel ***** válasza:
19%

Én pl az adrenalin miatt szeretek időnként indokolatlanul előzgetni.

De már én sem vagyok mai gyerek, szóval oltári faxságokba nem megyek bele.

Csak ha már vannak lovak néha jó hajtani őket.


De nekem is volt olyan szitum amikor láttam, hogy a "vetélytárs" elmebeteg, hagytam had menjen, mert annyit nem ér a szitu.

jan. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#7 "Ráadásul 100 km-en szinte semmi időt nem is nyer az előzgetéssel"

Ezt én is többször tapasztaltam már. Előz mert rohanni akar, és vajon ki áll előttem tíz kilométerekkel előrébb a következő városban a piros lámpánál....sok értelme volt akkor :DD

jan. 28. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!