Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor jönnek rá, hogy nagyváro...

Mikor jönnek rá, hogy nagyvárosban csak a tömegközlekedés a fenntartható?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen főleg a városmag környékén elképzelhetően első kőrben.
márc. 22. 15:05
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Hajléktalanok tényleg nem oda valók, az teljesen különválasztva, hogy az emberek melegben nap végére megizzadnak, és amiatt nincs jó illat.
márc. 25. 11:10
 22/42 anonim ***** válasza:
34%

18 , Egyrészt nem hájas a seggem, mert nem a buszkapaszkodón edzek ,de nem mintha rád tartozna, másrészt megnéztem és igen hugyos koszos csövestanya a bkv,és aluljárók is, a kocsik nyáron melegek télen hidegek, üllőhely már nincs.. Amúgymeg hol közlekedne a szaros seggű csöves meg az összes balhés alja plebsz ha nem ott? Logika.Kocsijuk nincs, be vannak állva mint atom, tehát ott vannak, hol lennének? Meg a mammerek a banyatankokkal a legrosszabb időben és helyen tartják fel az embert. Amikor legutóbb felültem a hévre, voltam olyan hülye mert ittam,és sajnáltam taxira a pénzt, az egész úton ment a Maunikasó, két kiccsalád üvöltöt a kocsi egyik végéből a másikban rohangáltak le fel,miközben ment nem is a telefonról, hanem méretes kihangosítóról a sámáléromálé, köszi de nem, meghagyom nektek az élvezetet és ülök hangsúlyozom ÜLÖK a dugóban de nyugodtan kényelemben pontosan 20 fokban télen nyáron nem ázok nem fagyok a megállóban, kellemes zene mellett és egyedül, vagy azzal aki családtag.


Mellesleg az én utvonalamon 1 óra nyereség a kocsi. Tudod nem mindenki a metró megállótól a másik metrómegállóig megy ám,van aki messzebbről kacifántosabb helyről ahol nem a háza elött áll meg a 4es metró, és ha átszállások vannak várakozások vannak, gyaloglások vannak, akkor pillanat alatt elkopik a kis előny. És nem mellesleg, ez fontos szempont, én szeretek is vezetni. És lehet hogy nekem ütközik valaki ilyen az élet ,majd megvéd a kocsi biztonsági rendszere,vagy kivédem én ez ilyen, saját kockázat és haszonellemzésem szerint messze jobb a kocsi.

márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
22 amúgy max időjárásnak, hőmérsékletnek megfelelően öltözködni próbáltál? Egyáltalán nincs rajta hideg arra az x megállóra. Nyáron meg nem kell úgy elindulni mint aki az északi sarkra megy, egy kis tervezés, szervezéssel minden megoldható.
márc. 25. 11:18
 24/42 anonim ***** válasza:
73%
#20: Én mondjuk motorozom és már félúton vagyok, amikor Te még a metrómegállóhoz sétálsz. Akkor jól értem, szeretsz a föld alatt lenni, jól érzed magad ott?
márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
23 nem mondod .. de attól még hideg van meleg van és esik az eső , az ellen lehet valamit tenni ruhával enyhíteni, de nem jó a jeges szél kabátban sem. Az eső sem nagy élvezet az esernyővel kalimpálva. Nyáron meg semmit nem lehet tenni főleg ha olyan helyre mész ahol nem kisgatya poló a megjelenés, de ha az is ,attól még 30+ fok az meztelenül is szar és izzasztó főleg a sok büdösbogár mosdatlan hónalját szagolva. Persze lehet váltóruhákat cipelgetni táskában aztán bohócodni a wc-ben átöltözve, de az már nálam tényleg túlmegy minden komfortzónán
márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
28%

#22 Én is jó zenét hallgatok a fülesemen, és a metrókon kellemes a klíma, és a fűtés is. Ilyen problémáim nincsenek. Nekem sem a házam előtt áll meg a metró, mindössze nem vagyok lusta sétálni egy kicsit. Én is szoktam látni ilyeneket a metrón, de nem vagyok rasszista, nem zavarnak engem. Az inkább zavar, amikor valaki a leharcolt kokányoltvassal, ittasan vezet kockáztatva mindenki életét. A metrón nem tud elütni senki.

Csövesek nem is nagyon szállhatnak fel a metróra, mert a biztonságiak kizavarják őket ha szólsz nekik.

Eső ellen meg vigyél esernyőt, vagy esőkabátot.


#20 Nincs semmi bajom a földalatti utazással, mert védve vagyok a száguldozó, veszélyeztető autósoktól, és motorosoktól. Legalább ha baleset van, nem nekem kell segíteni. :)

márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
25 hát bizony mondom, hogy néha bele kell hogy férjen kompromisszum, én is irodában csini helyen dolgozom, mégis elvagyok a bkv-n. És télen sem akarok megfagyni. És ahogy látom a mostani gyerekek sem, egy pulcsiban ha ők elvannak ilyenkor akkor az nem egy vész.
márc. 25. 11:43
 28/42 anonim ***** válasza:
50%

Ez valami reklámampány a bkv mellett ? :D Nem értem mit kell ezen kínlódni, aki akar menjen kocsival, aki nem akar menjen busszal ennyi. Valamiért így döntött, tök mindegy miért. És mindenki hagyja békén a másikat, minek kell minden szaron ellentétet generálni és a másikat győzködni ami lehetetlen?


Ha szeret dugóban állni több pénzért a kényelem miatt akkor ez van,megvette a kocsit élvezze, ha szeret tömegközlekedni a tömeg minden hátrányát élvezve,de jóval olcsóbban az meg az ő dolga.

márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
77%

#28 Egyébként egy másik kérdésnél pontosan ebből indult ki a vita. Alapból nem vagyok az autók ellen, és is járok autóval, csak nem belvárosban. Én csak ezt a "csak a csövesek, és a csórók járnak bkv-val" dumát nem szeretem.

(Az már más kérdés, hogy társadalmilag, mi a jobb az embereknek, de azt a problémát meg hagyjuk a politikusoknak.)

márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
64%
#18 Nekem a múlthéten sajnos muszáj volt felüljek buszra és villamosra. Hát nem tudom kinek mi számít gáznak, de az én olvasatomban ez bizony gáz volt. Sokan használják igen, sokan cigiznek is és sokan alkoholisták is, de attól hogy sokan használnak valami szart, attól még a szarból nem válik smaragd.
márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!