Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor jönnek rá, hogy nagyváro...

Mikor jönnek rá, hogy nagyvárosban csak a tömegközlekedés a fenntartható?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen főleg a városmag környékén elképzelhetően első kőrben.
márc. 22. 15:05
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
30 hol cigiznek?
márc. 25. 17:09
 32/42 anonim ***** válasza:
57%
#30 Sokan használnak autót, mégis tele van az út közveszélyes, jó pénzért forgalmin áttolt tragacsokkal, amik csak arra várnak, hogy tönkremenjen valami benne, és kilapítson egy csapat embert. Illetve pszichopata, nyulomós sofőrökkel. Valóban.
márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 bazaltkaroly ***** válasza:
48%

#30 Jaj ne túlozzunk már. Én régi autós vagyok, és de időnként szívesen szállok buszra. Persze nem egy luxusjárat, de vannak mocskosabb autók az utakon.

Tele van túlzásokkal ez a párbeszéd.

márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
62%

#33 Hát ő, autót én még olyan mocskosan nem láttam, legalábbis az én autóm olyan mocskos még soha nem volt, mint némelyik busz. Ebben egy cseppnyi túlzás nincs.


#32 Elárulom neked hogy nincs tele közveszélyes vezetőkkel az út, előfordul néha egy egy, de egy fecske nem csinál nyarat. Attól hogy lehoz néha valami retek közszájtátást előidéző, szánalmas, túlzó cikket egy- egy gyorshajtóról attól még ez nem általános dolog.


#31 Úgy csak a bolygó 7 kontinensén

márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
55%
#32 Ahham, csak nézz meg egy pár epizódot például az "Egy futár élete" sorozatból. Vagy nézd meg a Budapesti autósok csatornát, szinte minden napra van tartalom, amit megoszthatnak. Attól, hogy nincs olyan sok baleset még rengeteg szoros helyzet van az utakon, amit a vétlen sofőr tud kivédeni, vagy a szerencse. De hát ez a balkáni vezetéskultúra. Én is szoktam autót vezetni, és minden utamon van egy-egy nyomulós, index nélkül kormányrántós, és egyéb állatfaj az úton.
márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
62%
#35 Szerencse nincsen a közlekedésben, napi szinten elég sok km-t megyek, saját bőrömön tapasztalom hogy mi van, és igen akadnak hülyék, de inkább tűröm el a hülyéket a bőrülésbe süppedve a boset hallgatva, mint a büdösben a sok bárgyú bámulós hülye közt, ha szerencsém van meg talán letudok ülni, és talán nem tépik ki a kezemből a csilliárdos céges laptopot rajta a cég minden üzleti titkával.
márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
40%
#36 Ja persze. Aztán mész az ötcsillagos villádba Dubajba, beszélgetni Elon Muskkal. Biztos igaz.
márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 bazaltkaroly ***** válasza:
38%
#37 Szerintem engedd el. Tisztán látszik, hogy egy laposföldes mentalitásával bíró kisember. Nagyon próbál bizonygatni valamit.
márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

#37 Eléggé sajnálom ha ez neked ennyire lehetetlennek tűnik, nem tudhatom persze hogy hol és miért siklott ki ennyire az életed, de kívánok neked sok szerencsét!


#38 Igen egy kisember vagyok, és mindenki tudja hogy a Föld lapos, hiszen látod, hogy lapos hát hogyan lenne már geoid.

márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 bazaltkaroly ***** válasza:

#38 " ...mindenki tudja hogy a Föld lapos, hiszen látod, hogy lapos hát hogyan lenne már geoid."

Oké, úgy látom, hogy innen már nem érdemes vitatkozni. :D

márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!