Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogositvány nélkül lejárt...

Jogositvány nélkül lejárt forgalmi (pár napja ) és biztositás nélkül vezettem. A szabálysértést a helyszinen elismertem megtette a feljelentést. Mire számithatok? Rohangálhatpk a rendőrségre vagy küldik postán a határozatot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 18:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
életed végéig fizetheted a büntit
2010. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
ha elütnél egy kisgyereket (mer nem tudod a kreszt mivel nincs jogsid), akkor az anyjának is azt mondanád, hogy mér arogáns? vagy ha koccannál vagy ütköznél egy másik autóval és nincs biztosításod akkor a másik tulajnak is azt mondanád, hogy arogáns?
2010. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Attol hogy nincs jogsim ismerem a kreszt! Ha kocanok a biztositó fizet majd behajtja rajtam. De jó hogy mindenki csak fikázni jár ide holott van itt olyan is aki jogsi nélkül ittasan balesetet okozott. Én elismerem a hibám . Feltettem egy kérdést és nem azt kértem hogy kioktasson.

Tisztába vagyok vele hogy hibát követtem el és hidd el nem érzem jól magam emiatt!

Nem voltam ittas nem csináltam balesetett. Senkinek semmi kárt nem okoztam , a rendőr a helyszinene elengedett persze autó nélkül , de nem állitott elő. Tudom hogy kapok birságot és az is biztos hogy többet igy nem vezetek !

2010. nov. 12. 07:20
 14/24 anonim ***** válasza:

"Ha kocanok a biztositó fizet majd behajtja rajtam."


Ha jól látom azzal kezdted, hogy: "biztositás nélkül vezettem" - Így nem hiszem, hogy a biztosító fizetne, főleg azt figyelembe véve, hogy jogsid se volt...


Egy-két szabálysértés mindenkivel megesik, de azért ez már szerintem is sok, főleg ezzel a hozzáállással.

2010. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Mi a baj a hozzálásomal? Elismertem tudom hogy hibáztam együt müködtem a rendőrökkel akik veletek elentétben teljessen korektül viselkedtek velem. Most engem kiált ki mindenki a gonosznak holott nem én vagyok az egyetlen a világon aki elkövetett ilyet. Csak azért irta ma biztositót mert azzal példálódjott az előző hozzászóló. Egyébként a MABISZ fizettet volna helyettem és rajtam behajtották volna. Elkövetten a szabálysértést elismertem de büncselekményt nem követtem el , nem kértem hogy sajnáljatok egyszerüen azt kérdeztem mi ennek az eljárása de közbe utánna néztem és szabálysértési eljárást fojtatnak le és pénzbirság+ eltiltás lessz a vége. Ugyan is ez nem büncselekmény! Persze hogy mindenki követ el egy-két szabálysértést . Egyébként ha olyan nagyon tudni akarjhátok annyi volt az egész hogy az utcénkba 20 méterre arébb mentem az autóval hogy kipróbáljam ., miután megáltam 2 percre rá jöttek a rendőrök és én elismertem hogy vezettem senkit nem feszélyeztettem . Ja és vannak itt a kérdezők közt akik ittassan jogositvány nélkül balesetett okoztak azokkal mi van?

És rohatul nem tudom mi a baj a hozzáálásommal.

2010. nov. 12. 12:35
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

"Most engem kiált ki mindenki a gonosznak holott nem én vagyok az egyetlen a világon aki elkövetett ilyet."

Hiába hivatkozol minden hsz-edben erre, attól még ez nem mentség...

2010. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem mentséget keresek , egyszerüen feltettem egy kérdést és arra szerettem volna választ kapni. Nem érdekel ki mit gondol rólam . A normális válaszolóknak köszönöm a többiek meg elmehetnek a p..ba a fene nagy bölcseségeikkel együt!!

Közben felkerestem egy ügyvédet és felvilágositást kértem és kaptam. Mostmár megtarthatjátok magatoknak az okoskodásotok mert a hozászólók nagy részének fogalma sincs a szabálysértésekröl csak okoskodik itt és osztja a hülyeséget.

2010. nov. 12. 14:36
 18/24 anonim ***** válasza:

Remélem nem gondoltad azt, hogy itt jogászok ingyen osztják a tanácsot? Elmondta mindenki, mire gondol..

Ki így, ki úgy. Ilyen kérdezni lehet, de tudnod kell belefutsz ilyen válaszokba is.

2010. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Azért van jogász aki ingyen is ad tanácsot csak meg kell találni ;)

Megértem én azokat is aki elitélik amit tettem, én is elitélem magam ezmiat , de nem kivánom akkor sem másnak hogy rohanjon ebbe meg abba meg járjon igy meg ugy.

2010. nov. 12. 18:11
 20/24 anonim válasza:

"(mer nem tudod a kreszt mivel nincs jogsid)"


Attól, hogy valakinek nincs jogsija, még tudhatja jobban a KRESZ-t, mint akinek van... Tapasztalat.

2010. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!