Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogositvány nélkül lejárt...

Jogositvány nélkül lejárt forgalmi (pár napja ) és biztositás nélkül vezettem. A szabálysértést a helyszinen elismertem megtette a feljelentést. Mire számithatok? Rohangálhatpk a rendőrségre vagy küldik postán a határozatot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 18:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
igen csak az a baj, hogy ez feltételes mód. akkor tudja ha a vizsgaprogramon átmegy. nem véletlen találták ki
2010. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Csak a kárörvendők kedvéért leirom hogy ma kijött a határozat. A párom akié az autó ,semmit nem kapot nem büntették meg. Én kaptam 60000 ft + 4 hónap eltiltást. Nem kezeltek gyerekgyilkosként mint itt eggyesek. Az autó egyébként tökéletes álapotu nem egy roncs már le is müszakiztattuk gond nélkül át ment ;)

Én tudom hogy hibáztam és ezt vállalom is .

2010. dec. 3. 12:07
 23/24 A kérdező kommentje:

Ja és kiváncsiságbol végig csináltam a vizsgaprogramot és át mentem ;)

Na de most lerakom a jogsit mert azért tisztába vagyok vele hoyg ennek ez a rendje. És mindenkit óva intek a jogositvány nélküli vezetéstöl, nem éri meg és igen is mindenki vizsgázzon le akkor lehet biztos abban hogy tud autót vezetni!!!!!

2010. dec. 3. 12:10
 24/24 anonim válasza:
Felőlem járkálhatsz rendőrségre:D
2010. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!