Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy dolgozod fel a baleseted?

Hogy dolgozod fel a baleseted?

Figyelt kérdés

Motoros balesetem volt ma. Nem lett komolyabb bajom, de az esés elég durva volt, Budapest egyik legforgalmasabb részén.

A kérdésem kicsit bővebben, hogy akinek volt már balaesete, hogy előzte meg, hogy utána félelemmel ülljön motorra, autóba?


2010. nov. 15. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak minél hamarabb ülj motorra,minél tovább húzod annál szarabb lesz!Bármi is történik ne halogasd!
2010. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindennapi közlekedési eszközöm, úgyhogy nem halogathatom. am köszönöm a választ!
2010. nov. 15. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó! de nyomi vagy!....
2010. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Motorosként fokozottan veszélyben vagy, de ezt úgyis tudod, ha már motoros vagy. Én még 16 éves koromban estem egy jó nagyot, azóta csak kivételes esetben ülök 2 kerekűre, pedig van nagymotorra jogsim. Én télen biztos nem motoroznék, még a térd izületeknek se tesz jót.
2010. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt mikor robesz után vettem egy 125ös gépet Aprilia Rs 125-öt, és akkorát "taknyoltam" a vizes úton 50-el kanyarba, s egyből úgy keltem fel h a motornak lette valami baja, szerencsére csak egy pár karc s egy kis repedés lett, magamat nem is néztem, és én nyomba felültem és hazáig jöttem, de csak maximum 50el h nézzem meg lette valami a motornak, de semmi, és másnap vettem pár matricát s még most is ígyvan... Minél többet motorozz, menj párat a mocival, hogy semmi gond nem lett és ez nekem akkora életerőt adott hogy nekem s a motornak se lett semmi baja, hogy egy kicsit se féltem utána a motorra ülni, csak elővígyázatosabb vagyok, vizes úton...
2010. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:00


Belső sávban mentem, és index meg minden nélkül bevágott elém jobbról egy autó és ráfékezett. satu fékez kellett húznom, hogy ne menjek neki, és kicsúszott alólam a motor, ő pedig tovább ment. A jó kívánságot köszönöm, de nem kívánok hasonlókat neked, mert nem vagyok olyan rosszindulatú aljas ember, min te.

2010. nov. 15. 18:18
 7/10 A kérdező kommentje:
A normálisan válaszolóknak köszönöm a választ!
2010. nov. 15. 18:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a moderátornak, hogy eltávolította a rosszindulatú választ!
2010. nov. 15. 18:57
 9/10 anonim válasza:
100%

én autóval borultam 100km/h órás tempó felett

8 napon túl gyógyuló sérüléseim keletkeztek, de azért tudtam csinálni a napi dolgaim, szal nem voltam ágyhoz kötve

érdekes hogy nagyon nem sérültem lelkileg, semmi különösebb bajom nem volt, lehet azért is, mert előtte amatőr ralliztam így az agyamnak fel sem tűnt..

2010. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

én 2007 ben szenvedtem balesetet autópályán kb 100-120-szal

egyszer csak defekt--->szalagkorlát---->aztán 3 szaltó végül szántóföld....nagyon megijedtem de szerencsére be voltam kötve ugyhogy kisebb sérülésekkel megusztam,de a kocsi tropa lett :(

2011. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!