Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hosszútávú vezetéskor hogy...

Tothrichard1 kérdése:

Hosszútávú vezetéskor hogy lehet megakadályozni hogy elálmosodjak?

Figyelt kérdés
olyan praktikákat írjatok légyszí ami segít hosszabban fennmaradni pl:kóla fogyasztás
2011. jan. 24. 18:56
1 2
 11/14 SteveTL válasza:
100%

Szerintem, ha valaki komolyan veszi ezt a kerdest akkor nem a kolaban bizik. En rendszeresen vezetek 2200 km-es tavot. 2,5 oranket rovid szunet 10-15 perc friss levego minden masodik piheno legyen hosszabb 30-45 perc szinten friss levego, hidegvizes mosakodas es egy kis testmozgas. Amint erzed, hogy kezdesz almosodni huzodj le a pihenobe es aludj annyit amennyi jol esik es utana frissen ujult erovel tudsz tovabbmenni. A kulonbozo elenkitoszerek hatasa csak idoleges picit felporget es utana egy idegen varos idegen korhazanak surgossegi osztalyan ebredsz, mint egy baratom. De hat kinek mi a fontos? Biztonsag? v. rohanas a halalba?

Biztonsagos vezetest!

2011. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

kávé energiaital vagy valami ahsonló, egy jó könyv, jó beszélgetés, olyan zene ami nem álmosít, laptop, telefon

de amúgy nemértelek buszon aludni a kedvencem

2011. febr. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
ja bocsi félreolvastam késő van
2011. febr. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Valami zajos tragaccsal menj ami kényelmetlen, tuti nem lesz kedved elaludni. Néha ránts fel egy-két csíkot, pörgess egy kis minimal-t. Én így a világból kivezetek.

Az is segít ha megállsz pihenőn egy benzinkúton, verd ki a cerkád-- felélénkít az is.

2016. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!