Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért jó annak aki nem engedi...

Miért jó annak aki nem engedi be az elfogyó sávban lévő autóst szándékosan?

Figyelt kérdés
Ma a 19. kerületben az Ady-n délelőtt már elfogyott a sávom, indexeltem, volt is hely, a biztonság kedvéért visszatettem hármasba és gyorsítottam. Erre a mellettem lévő két tizenéves, (gondolom a lelkét is kihajtották a tragacsuknak) azért is rágyorsított és mivel nekem már elfogyott az út, lassítanom kellett. Feltételezem dagadt a májuk, hogy nem engedtek be maguk elé egy nőt. Kérdem én mire jó ez? Ha versenyezni akarnak beszéljük meg. Én 10 évig dolgoztam a kocsimért nem a szüleim tették alám. Nem kell hősködni a semmivel és mások biztonságát kockáztatni. 30/N
2011. ápr. 13. 17:44
 1/9 T5- ***** válasza:
Tudnám neked ajánlani az [link] -t ott kiírhatod magadból a közúton szerzett sérelmeidet, és megértő fülekre találsz. Besorolni nem tudtál volna mögéjük?
2011. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A leírt helyzet valóban gyakran előfordul, de le kell nyelni, ez is a közlekedési "morál" része. Az se mellékes, hogy nekik volt elsőbbségük, de azért illene beengedni a másikat, főleg ha az nekik nem járna még fékezéssel sem.
2011. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
MAGYARORSZÁG!!
2011. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szánalmas ez az ország.Érdekes módon amikor apám elvitt a kamazzal soha nem volt ilyen probléma 2-t villantott és még a busz is elengedett:-)

Látom ott a "nagyvárosban" kicsit rosszabb a helyzet.

Nagyon sajnálom ,hogy élnek ilyen hülye nyomorultak a földön.Remélem felcsavarodnak 1 oszlopra.

2011. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom, hogy ekkora tahók vannak, mikor egyesek még a szabályokat sem ismerik, és pl. a buszt sem engedik ki a megállóból, pedig azt kötelező. Akkor mit várunk, ha még elsőbbségük is van a köcsögöknek, és ezt nyilván bizonygatni is akarják?
2011. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeretném egy kicsit más oldalról megközelíteni a dolgot:nem mintha nem értenék veled egyet! De:saját magadat idegesíted az ilyen hülyeségekkel. Meg kell tanulni egy kicsit lazábban venni az életet,nem kell mindennel ennyire komolyan foglalkozni. Nyomja neki? Hát hadd nyomja. Mit törődsz vele? Te szépen kivárod a sorod, azt majd mész ha nem jön senki. Közben mosolyogsz, zenét hallgatsz, elképzeled mit fogsz főzni este, milyen csini ruhába várod a párod. És máris nem lesz rossz a hangulatod, és nem gondolkozol ilyen dolgokon. Hozzáállás kérdése. Amúgy meg sokszor a túlzott udvariaskodás sem jó. Ő lassít,te nem mered neki nyomni, és máris nem ért át a zöldön. Tudom-tudom. 20 mp.Csak aki egész nap a városba IDŐRE megy, annak-sajnos-ez nem mindig fér bele...legalábbis nekem muszály sietnem. De azért ki lehet bírni a Budapesti közlekedést, csak türelem meg hozzáállás kérdése.
2011. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen autód van, ha nem titok? :-)
2011. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19:46 Subaru. Igazgatok van, csak valahogy nem tudom felfogni, hogy ha én képes vagyok indexelni, képes vagyok átengedni egy gyalogost, beengedni a sávba a másikat, nem feltartani a sort, nem ledudálni és levillogni a másikat, (ha kezdő és nem tud még mindent), először jelezni és csak utána lassítani, megköszönni ha elengednek, előre engedni egy buszt, egy tanuló autót (főleg ha teherautó, hisz annó nekem is jól jött ha a nagy döggel nem tartottam fel mindenkit) stb, stb. Akkor másnak miért olyan nehéz ez?
2011. ápr. 15. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Subaru Impreza?:D Akkor ne csodálkozz, hogy a tuning kocka ladával is gyorsulni akarnak veled. Egyszer vezettem egy 2.0 WRX Sti-t, és még a bkv busz is túráztatott lámpánál...micsoda fíling!:) Ezek még suhancok, majd kinövik, de felnőtt f.fej emberek is vannak, akik 30-40-50 évesen játszák ugyanezt...az én számról mindig le tudják olvasni a véleményem, mert szépen artikulálok!:D
2011. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!