Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szándékosan meghúzta egy...

Szándékosan meghúzta egy motoros az autómat, de nem volt rendszáma. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az alagútban mentem, ahol egy motoros beelőzött a zárovonalon úgy hogy volt szembeforgalom is, majd bepofátlankodott elém. Erre én rádudáltam, jelezvén a nemtetszésemet. Ezt követően az az állat mellémjött és szándékosan meghúzta a lábtartójával a kocsim oldalát alul az ajtóknál, majd a záróvonalon végigsöpörve elhúzott. Rendszáma nem volt, így beazonosítani lehetetlenség. A károm két-háromszázezer forint lehet.

Tudok ilyenkor tenni valamit, vagy egyszerűen csak imádkozzak, hogy törje ki a nyakát az összes motos?


2010. febr. 23. 13:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdésedet.
2010. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Rá kellett vna huznod a kormányt és felboritani
2010. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
28%
te ilyen halvérű vagy? mellőlem nem ment volt el. ráhúztam volna a kormány úgy, hogy onnan legjobb esetbe is csak lábon ment volna el. sajna ezt le kell nyelned.
2010. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Semmit se tudsz tenni. De nehogymár egy hülye motoros miatt törje ki a nyakát mind, azért ez durva!
2010. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%

Ráhúzni a kormányt aránytalan!

Megsz*ptad, benyeled a kárt!

Dudálni nemtetszésed miatt pedig KRESZ szabálysértés.

1:0 a motorosnak Hehehe!

2010. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
13:58 vagyok. most látom csak. mi az hogy törje ki a nyakát mind??? magyar mentalitás rulz! miért nem akkor cselekedtél mikor meghúzta a vasad? ha akkor nem volt elég vér az ereidben akkor nyeld be és nehogy már az ártatlan embereken akard elverni mást szemétségét!
2010. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%
14:09 mi az hogy aránytalan? öreg elhiszed hogy pont lefogom szarni mi az arányos? garantálom meg is fogok állni utána és még agyon verem! és teszek rá mi az arányos mi nem!
2010. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

1. Nem szabálysértés dudálni, mert balesetveszély elhárítása miatt szabad.

2. A motorosk 99,9%-a sz.rik a kreszre motozás közben, tehát nyugodtan kitörheti mind a nyakát.

3. Ha ráhúzom a kormányt, akkor azon túl, hogy mégjobban összetörik a kocsim, még engem fognak elővenni a jardok.

2010. febr. 23. 15:29
 9/32 anonim ***** válasza:
balesetveszély elhárítása okán szabad. De itt nemtetszésedet nyilvánítottad, te írtad!
2010. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
hababab miaz, hogy 99%-uk szarik a kresszre? Ezt bírom az ilyenek miatt tart itt az egész autós motoros vita. Én nem azt mondom, hogy egyik motoros sem köcsög esetleg szabálysértő de azért nézzen már mindenki magába. A motorosok csak egy kis része vezet úgy mint egy barom. Én többször látom az úton, hogy a köcsög autósok nem engedik el soha a motorosokat. a motor pld megy szépen jobbra húzódva erre a paraszt autós úgy előzi meg, hogy szemből jönnek közbe a motorost meg leszorítja az útra. EZMI? Mert nekik 4 kerekük van megtehetik??? Az ilyeneket megállítanám és plexistől befejelném a mocskos pofájukat. Ettől függetlenül nagyon sok rendes autós és motoros is van. Minek megbélyegezni az összeset? Amúgy külföldön és midnen máshol is ez megy , hogy a motorosok elmennek a középső vonalon. Ugyanúgy a rendőrmotoros is elmegy és nem szól neki senki semmit. Na de azért ne általánosítsunk!!
2010. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!