Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a p/csáért türelmetlenek,...

Mi a p/csáért türelmetlenek, és agresszívek a BUDAPESTI autósok?

Figyelt kérdés

Nem értem, mi a francnak kell villogtatni, meg dudálgatni, ha én 40 es táblánál 40-45 el megyek, és akkor nem hogy megelőzne, hanem rám dudál, próbálgat lenyomni az útról, jön a mögöttem centikre.

Mi bajuk az ilyeneknek?

Menjenek busszal, ha ennyire nem bírják azt, hogy valaki nem akar repeszteni az utakon, vagy nem mer.

Komolyan, minek ennyire sietni, akkor miért nem indulnak el 10 perccel előbb, ha ilyen sietős dolguk van?


2011. jún. 4. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek a hozzászólások. Én hivatásosként csak egy dolgot mondanék, tájegységtől függetlenül: Mindenhol van egy "forgalom sürüség". Van ahol ez lassabb, és van ahol ez gyorsabb. Van ahol sok az autó van ahol kevesebb. És van a KRESZ ami "elmélet", valamint van maga a forgalom ami meg a "gyakorlat". A lendületben lévő forgalmat akadályozni "nem logikus, és balesetveszélyes". Tehát van abban is igazság hogy 50-es táblánál 48-50el megyünk(mert ez a szabály), meg abban is hogy ha 50es táblánál a forgalom 55-60al halad akkor felvesszük a tempót. A döntés hogy melyiket választjuk rajtuk áll. De ha bután döntünk, és atrocitás ér, ne csodálkozzunk. Ha bárki vitázni szeretne azt PM-ben kérném.
2012. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ha egy közegbe embereket sűrítünk, feszültséget generálunk.

Ha nő a sűrűség, a feszültség is nő

Ha adunk nekik autót, még jobban nő a feszültség, és elkezdenek kérdéseket írogatni ide, hogy miért bunkók. Azért mert ez törvényszerű.

Nő a létszám, csökken a tér, nő a koncentráció és a félelem, ami kilátástalansággal párosul. Holnap minden kezdődik elölről. Személyes szféra úton már nincs mindenki utálja a másikat. Ezért vagy azért amazért. Mert kék mert fehér. Mert rosszúl nézett mert nem tud menni tőle áhhhhhhh!!!!

2018. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!