Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Járdán közlekedés biciklivel?

Járdán közlekedés biciklivel?

Figyelt kérdés
sziasztok! meg tudnátok mondani hogy pontosan hol, hogyan van benne a kreszben hogy biciklivel járdán/úton/bicikliúton/sétálóutcán hogy kell közlekedni. azaz hogy hol kell tolni (úgy tudom járdán tolni kell), ilyesmik... köszi!
2011. okt. 7. 16:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A rendőr "állítólag" büntet érte, de itt Gyomaendrődön észrevételem szerint nem. A sok gyökér járdán megy kerékpárral, néha-néha akad olyan hogy majd fellök. Ha odaszólok hogy "Helló, a kerékpárút a túloldalt van, mi van, ha valaki elédlép az utcaajtóból?", egyből játszák a nagy sértettet, a mártírt, fitogtatják az egójukat "kussoljá má me agyonváglak", "ne magyarázzá nekem te, a rák egye a beled", plusz középső ujj. Tegnap este is a boltnál rászólok egy idióta öregre, aki nekiáll gyerekesen anyázni, meg belemászik az arcomba hogy "takaroggyá má haza", hátha rám tud ijeszteni. Kijön a boltos, annak meg mondja a hülyeségét meg "tudom én hogy kell ezekkel bánni". Talán, csak nehogy olyat fogjon ki, aki ráun a "megfelelő bánásmódra" és kap egykét pofont, vagy kést... -.- Gyerekes, idióta drámakirálynő valamennyi, akik csak ugatni tudnak, meg játszani a nagy valakit az erőszakos hangnemen át, közben magukból csinálnak hülyét.
2021. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!