Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tartják be egyesek...

Miért nem tartják be egyesek a követési távolságot?

Figyelt kérdés
...szóval a visszapillantó tükörben csak a mögöttem jövő autó sofőrjének a fejét látom, FAARCCAL, és csak nyomja neki, nyomja neki, és lassan már 70-el megyünk, érzem az adrenalint amint telíti a szervezetem, amit én nem díjazok, mert nem vagyok extrém sportoló...ja és azt sem bánnám ha olyan is írna ide akinek relatíve ez a hobbija...talán tudunk rajta segíteni:)...
2011. okt. 14. 07:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
kedves kolléga ez a marha szindróma ,hogy be áll a másik marha mögé és megy ,és megy!!!
2011. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ha minden mazsola úgy közlekedne, mint mikor vizsgázott akkor a közlekedés, mint olyan megszűnne létezni. Így is vannak dugók szépszám, nem kell mégtöbb...

"


A szabálykövető, de tempó tartó, valamint a szabálykövető de balf*kodó vezetés között óriási a különbség!


A kérdező alapvetően nem arra kérdezett hogyha 70es táblával 50el megy, azért miért tolják. Azt én is utálom, 70 az 70. Pont.

Viszont az ténleg idióta aki egy 50el közlekedőt az 50-es részen tolni akar lefele... Persze ehhez meg az kéne hogy végre mindenki megtanulja már, hogy jobb szélsőban a lassúak, középen a gyorsabbak, legbelül meg a leggyorsabbak...

2011. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
17:48-as, hogy érted, hogy "ilyenkor ködlámpa fel, ablakspriccni be"...? Ez tényleg segíthet? Ha igen, miért?
2011. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hátsó ködlámpa persze :ködzáró, azt nem írtam.Egyrészt féklámpának nézik főleg ,ha olyan a kocsi hogy két ködzárója van ,sajnos ezen is spórolnak manapság , másrészt zavaró erős fénye van .Az ablakmosáskor meg telimegy vízpermettel a túl közel jövő szélvédője ,ami szintén bosszantja mert neki is törölni kell utána és vagy lemarad vagy előz.
2011. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!