Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kerékpárosok, ti normálisak...

Kerékpárosok, ti normálisak vagytok?

Figyelt kérdés

Már elnézést, és tényleg tisztelet a kivételnek, de...

Miért hisztiket azt, hogy a zebra, a járdának a folytatása???

Attól, hogy elsőbbségük van még igen, szét kell nézni nekik is.

Erre fel teker rá a zebrára, mintha egyenesen arányos lenne a járda folytatásával.


Ma is már majdnem ráhajtok a zebrára, erre a semmiből előszáguld a kis kerékpárjával, vagy a tornádójával 'gecsézik' és homlok egyenest megy neki az autómnak, komolyan mondom eszméletlen.


Én az tuti is, hogy a kerékpárosoknak is megszabnék valami minimális kresz tanfolyamot, gőzük nincs a szabályokról...és akkor még neki áll feljebb.


Na meg mikor kivágódnak az utcából szét sem nézve gyerekkel a háta mögött. Nem normálisak:S


Ismétlem, tisztelet a kivételnek, de ma háromszor történt velem hasonló, és már marhára elegem van.


23N


2011. okt. 20. 15:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek tökéletesen igaza van!!! Ismerem a problémát, és totál ugyanúgy látom!
2011. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Hát bicikliutat sosem vezetnek át szebrán. Mindig van a zebra mellett egy vastag szaggatott sárga vonal. Na ott van átvezetve és nem a zebrán. Idióták.
2011. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

[link]


Ott van egy kép lejjebb. Nem a legjobb, de vmennyire lehet látni. Ott az út,vele párhuzamosan a kerékpárút. Ha át akarsz menni a a másik oldalra, a gyalogosjárdán lehet csak. Nincs semmilyen sárga felfestés, nincs rávezetve az útra. 70-os, remélem, így már érthető, nem vagyk rád mérges, csak ne értem, hogy ha tyúkeszed van, miért akarsz megmondóembereset játszani.

2011. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

" Hát bicikliutat sosem vezetnek át szebrán. Mindig van a zebra mellett egy vastag szaggatott sárga vonal. Na ott van átvezetve és nem a zebrán. Idióták."


Értem, tehát neked nem csak az anyád űzi a legősibb mesterséget, hanem még te sem jártál utcán. Akkor jó. Ugyanis nagyon az a helyzet, hogy nem vezetnek külön bicikli utat az úton keresztben, másrészt meg ha vezetnének is, akkor az nem zebrának számít, tehát az autónak van elsőbbsége.

2011. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
JA!!!
2011. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Elnézést,hogy bekapcsolódok a vitába..A bicajosokhoz lenne egy kérdésem.

Miért jó az,hogy megelőzitek mindig a buszt?Én buszt vezetek,megelőzöm nagy nehezen,beállok a megállóba.Eközben visszaelőz a puhatestű,mert annyira siet.De hova,amikor fél perc múlva újra utólérem,és megint kezdhetem előről.Csak lassan mehetek mögötte,mert a busznak kell egy kevés hely,hogy előzzek,a lassú haladással viszont az utasokat tartja fel.Nem igaz,hogy 10 másodpercet nem bír várni,és nem érne utol a következő megállóig.Nekem ez egy kicsit magas.Valami olyasmi választ szeretnék,amire azt mondom,rendben van,előzz meg!

2011. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

@20:31

Én kivárom, míg kiáll előlem a busz a megállóba, aztán elmegyek mellette. És utána nem valószínű, hogy utolérne, mert csak akkor megyek 35-40 alatt, ha dugó van, akkor meg a busz is áll.

2011. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!