Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőr megállíthatja a...

A rendőr megállíthatja a mentőt? Az ész megáll?

Figyelt kérdés
Tegnap olyannak voltam szemtanúja, hogy mértek háromlábúval a sokeszűek, és hát szerencsétlen mentőt is bemérték. Na most annyit kell tudni, hogy egy megyeszékhelyről van szó, ahol szinte kocsiről ill. személyesen ismerik egymást rendőrök és mentők. Sőt mi több, egyszerű köszönásképpen egymásra is szoktak nénózni 2 sec erejéig. Szerintetek ezek tegnap megkattantak? Alig akartam hinni a szememnek, de remélem majd ők is hívnak egyszer mentőt pl. infarktushoz, és bizony kérem minden 30-as táblát tartson csak be a mentő. Bár sztem ezek után ez így bennük is tudatosult. A kérdés végül is csak annyi, szerintetek normálisak ezek?
2009. máj. 14. 14:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
ez nagy tévedés....a legtöbb ügyet ami rendőrségen belül történik,át kell hogy adjon más hatóságnak.Rendőrségi Szolgálati Szabályzat.Persze itt csak a fikázás megy.Ha ilyen okos vagy miért nem te hozod a törvényeket???
2009. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Álljon meg a menet !!!

Olvasd el a paragrafus szövegét!

"az eljárás a rendőrség hatáskörébe tartozik", és nem tesz különbséget aközött, hogy mentp vag ytűzoltó vag yrendőr követi el a szabsértést, jelen esetben, hogy indokolatlanul használja a megkül.jelzést. Szóval előbb nézz utána ! Én megtettem.

2009. máj. 17. 10:34
 23/35 anonim ***** válasza:
akkor is indokolatlanul használja ha egymást üdvözlik de mindegy.....
2009. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

erről beszélek, te észlény, tök jó, h felfogtad !!!

Azaz egy üdvözlsénél elvileg a mentőt megbünteti a rendőr, a rendőr viszont saját magát nyilván nem jelenti fel.

2009. máj. 18. 15:57
 25/35 anonim ***** válasza:
67%

Annyira vicces vagy hogy anélkül hordasz kígyót békát,hogy nem vagy a szerv tagja......Igaza van annak,aki írta,hogy saját ügyeit nem vizsgálhatja a rendőrség.max a belső ellenőrzés akikkel nem szívesen futnék minden nap össze,mert még a sz@.t is kipréselik a rendőrökből.És a mérő be van állítva szóval ha többel megy készül a kép.Később a mentők tudják bizonyítani hogy pl esethez mentek ki és azért mentek gyorsan.Hiszen van bejelentés kiindulás,kiérkezés ideje stb.

A "sokeszűek" meg mérnek mert ez a dolguk.Az is dolguk.hogy téged megvédjenek,hiába ócsárolod őket.Hiszen ha bajban vagy kit hívsz először......akiket éppen szidsz össze-vissza!!!!!Sokeszű

2009. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

jól van sokeszű, én nem reagálok annyira a dolgokra, mert hosszú lenne, de két dolog röviden

-aranyos h így elkönyvelted, h én nem vagyok egyik tesület tagja sem, bár ezt nem tudom honnan szedted

-na a belső ellenőrzés, az persze ...., én nem tagadom, hog ybelül megy a letolás, de aztán meg arra vannak, hogy elsimítgassák szépen a nem igazán tiszta ügyeiket (nekem ez a tapasztalatom ...neked lehet más)

2009. máj. 19. 12:06
 27/35 A kérdező kommentje:
Na most civakodást félretéve, valaki tud arra nekem választ adni, hogy a rendőr bele tud-e nyúlni úgymond a felvételekbe? Nem azért mert nincs elég, hanem pl. "Józsi, te vagy az? ááá akkor törlés ..", na ilyen létezhet? Mert rendőr ismerősim állítja, hog ymár nem lehet ezekbe a maiakba bele nyúlni, na a másik meg állítja, hogy ugyan már .. csakakarni kell :-D
2009. máj. 20. 07:48
 28/35 A kérdező kommentje:

12:20

hát ez az ...... szóval ilyenkor mi van ??

2009. máj. 21. 08:41
 29/35 A kérdező kommentje:

na látom kifulladt a téma

amikor ilyesmi kerül elő, érdekes módom senki nem mer nyilatkozni

De gyerekek, még mindig a múlt árnyéka vagy miért fél mindenki ennyire?


Egyébként újra és újra mondom, hogy amíg nem valósítják meg technikailag, hogy ez a fórum abszolút anonim legyen, addig látjátok, az ember 5x is meggondolja mit merjen leírni, hiszen én magam is kaptam már nem egy fenyegető levelet, hogy rágalmazásért így-úgy feljelent az illető ...


Ha ez anonym lenne, higgyétek el, megdöbbentő történetek kerülnének kapásból elő, de így beazonosíthatóan ez nem okés ....

2009. máj. 25. 10:37
 30/35 anonim válasza:
kummunisták ezek én mondom
2009. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!