Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőr megállíthatja a...

A rendőr megállíthatja a mentőt? Az ész megáll?

Figyelt kérdés
Tegnap olyannak voltam szemtanúja, hogy mértek háromlábúval a sokeszűek, és hát szerencsétlen mentőt is bemérték. Na most annyit kell tudni, hogy egy megyeszékhelyről van szó, ahol szinte kocsiről ill. személyesen ismerik egymást rendőrök és mentők. Sőt mi több, egyszerű köszönásképpen egymásra is szoktak nénózni 2 sec erejéig. Szerintetek ezek tegnap megkattantak? Alig akartam hinni a szememnek, de remélem majd ők is hívnak egyszer mentőt pl. infarktushoz, és bizony kérem minden 30-as táblát tartson csak be a mentő. Bár sztem ezek után ez így bennük is tudatosult. A kérdés végül is csak annyi, szerintetek normálisak ezek?
2009. máj. 14. 14:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
hát ne engedd hogy kint legyen az e-mail címed!!!!!!!Egyébként amint írták nem érdemes belenyúlni,hiszen ha a mentő indokoltan ment gyorsan akkor úgyse lesz belőle semmi.ha meg nem volt megkülönböztetett jelzés akkor hajrá büntessék meg jogos....engem is büntettek meg gyorshajtásért a saját kerületembe ahol dolgozok.Ez van!!
2009. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

23:19

hát ez az ......

2009. jún. 3. 18:04
 33/35 A kérdező kommentje:

jaj istenem, ne vicceljetek már. Én is azért márcsak mert normálisan közelekedek, eg ymentőt akkor is elengedek, ha éppen nem szirénázik, de amúgy nem neki van elsőbbsége, de szerencsétlen ott áll és em tud kijönni, Sztem evidens, hogy egy mentőhöz mindenképpen máshogy áll az ember. Vagy nem?

Egyébként én azt tettem volna, hogy ott azonnal kéklámpa + sziréna, és ha mégis megállítanak és kötözködnek, akkor a legközelebbi halálesetet az ő nyakukba varrni a késedelem miatt. Sztem ez a minimum, aztán lehet veszekedni, és lehet megtanuilni, hogy a menti jórészt emberi életeket ment, és nem arra való, hogy a rendőr szórakozzon vele. Az ész megáll komolyan. Az meg a minimum, hog yha rendőr hív mentőt, a jövőben nincs sietés, szépen 30-40-el, ahogy kell ... aztán majd legközelebb sztem elgondolkodnak, mégis hol a helyük.

2009. jún. 17. 08:53
 34/35 anonim válasza:
A kummunizmusban nem lepődök meg semmin!
2009. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

14:54

Te már lassan én se, olyan abszurd dolgok történnek itt nap mint nap (most nem erre az esetre gondolok), hogy az egyszerűen mindent felül múl.

2009. jún. 19. 19:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!