Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Balesetet okoztam. Mi lesz a...

Bruce9000 kérdése:

Balesetet okoztam. Mi lesz a sorsom, a jogsim sorsa?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Lassan 3 éve csomagszállító futár vagyok. Most Ausztriában csinálom 3 hónapja. Hazafelé 16:30 körül(szürkület) frontálisan ütköztem egy szembejövő személygépkocsival. Kb 60 km/h-val haladhattunk mindketten (80-as korlátozásnál), mivel hosszabb kocsisor volt. Mögöttem egy autós nagyon villogott a reflektorával, nem tudtam mit akart, kissé elvakított, elvonta a figyelmemet. Amire feleszméltem, már a szembesávban voltam, és már csak arra volt időm, hogy védjem magam. Mindkét jármű eleje totálkárra tört. Én megúsztam pár zúzódással, de a másik autó utasai ha jól láttam súloysabban sérültek mint én. Nem tudok róluk igazából még semmi egyebet (tegnap történt), csak azt, hogy a 65 éves sofőrt műtötték. Mire számíthatok? Jogosítványomat elvehetik (a vezetés a munkám!)? Pénzbírság? Büntetés?

2013. jan. 15. 21:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"tizenéve vezetek hivatásszerűen"..

És?Mit vezetsz,háztartást?Ha tizenéve vezetsz,az feljogosít,hogy soha nem leszel hunyó?Az ilyenektől is el kéne venni a jogsit,meg sok más emberkétől,akik nem közútra valók...

Amúgy mit vezetsz?Mennyit vezetsz?Hol vezetsz?Hány éves vagy?Ilyen hatalmas tudással és mellénnyel miért vagy még mindig csak egy egyszerű sofőr?

2013. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Bár ha tényleg műtötték a sérültet, akkor lehet belőle pár hónap zárka...


Amúgy mi a helyzet, hogy van másik kocsi sérültje?

2013. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
neked nem is muszály vezetni , nagyon pancser vagy mert ha el vakit első teendőm ködlámpa vakitóm én is őtt szemei nem birják sokáig 10-ből 7 kocsis egyből vagy le marad vagy észre veszi magát. vagy kielöz . de te 3 allat enyit nem tudsz szembe mentél egy kocsinak na neked 8 .elveszik,,meg egy rakás pénzt fogsz fizetni...természetesen rendőrségi kiszállástol kezdve minden a tiéd ..ami magába értve pluszmentők stb..neked kb ez fog magában fájni egy 350 000 re.csak.egy kis kocsanás itt bp . 50 ezer kiszálási dij intézkedés stb..ha te vagy a vétkes..akor neked ott menyi lesz.
2013. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Húha.. ezt az utolsót bemásoltam a Google fordítóba, de úgy se volt értelmesebb :D
2013. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Mindent cakkpakk 280 eurobol megúsztam. :)
2014. aug. 15. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!