Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a teendő ha árokba csúszom?

Napkiraly kérdése:

Mi a teendő ha árokba csúszom?

Figyelt kérdés
Ma reggel rengeteg autó volt az árokban, ebből jutott eszembe egy kérdés. Mi van ha árokba csúszom, nem látja senki, nem történik sem nekem bajom, sem az autómnak? (mondjuk nem léptem át a sebességhatárt, normálisan közlekedtem, és mégis megtörténik?)Nyilván a tűzoltókat nem érdemes hívni,mert rendőrrel együtt jönnek, és kapok valami szép szabálysértési bírságot (amellett kiszámlázzák a mentést is ha jól sejtem - érdekelne ezirányú tapasztalat is). Ülök az autómban ismeretlen környéken minusz ötben és hóban. Mi a teendő utána? Autóklub kihúz? Esetleg swarzban? Környékbeli traktoros, vagy tréleres? Érdemes elsétálni, és távirányítással elszállíttatni a kocsit (nehogy megbüntessenek)?

#csúszás #árokba
2013. febr. 11. 21:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Sorry az ismétlésért, véletlenűl 2x küldtem el.
2013. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 szántóvető ***** válasza:
20-as ilyet is rakhatnál be 1-2 edénnyel+evőeszköz,konzervkaja :)
2013. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 szántóvető ***** válasza:
lonk lemaradt: [link]
2013. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na Kábé ilyesmik vannak nálam, a csaj sajnos nincs.;_((
2013. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Azért gondolom nem kell Bear Grylls módra felszerelkezni, ez nem szibéria
2013. febr. 22. 23:24
 26/27 anonim ***** válasza:

Az a móka, hogy Bear qrvára nincs felszerelkezve, és így járja be, éli túl a Föld legdurvább helyeit.

Ezért nézték meg a filmsorozatát, 1,2 milliárdan(!) világszerte.

Aki hozzá hasonló kalandvágyó, és a fizikai felkészültsége is legalább olyan, az még benzint se vegyen, szopassa magát.

2013. márc. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Hát nem tudom aktuális e még de én tegnap mentem árokba kocsival semminek semmi baja. jött arra 1 terepjárós faszi rá drót kötelet ki kapta a kocsit és mentünk is tovább :D
2015. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!