Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fog okozni az balesetet, aki...

Fog okozni az balesetet, aki feltartva másokat ingerel az előzésre?

Figyelt kérdés

Amikor valaki képes a csatornafedeleket kerülgetni 40-43mal, és nem lehet megelőzni lassan biztonságosan, csak gyorsabban(60-70km/h fele).

Mert sokak idegbajt kapnak ettől.

Köztük én is.

És nem szeretek gyors hajtani, de utálom, ha valaki ilyeneket csinál.

Na most ez ilyenektől kezdek el inkább nagyobb sebességnél egyenes szakaszon előzni.

Most ki a rosszabb?

Én mert felelőtlenűl vezetek(nagy sebességgel megelőzöm) vagy akik így vezetnek, hogy az ember már vágná az ereit, és előzni akar?



2013. ápr. 8. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen vezetés semmilyen körülmények között nem elfogadható, szóval, igen, te vagy a hibás. Várd meg a biztonságos előzés feltételeit.
2013. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a lassan menő okozza a balesetet, mert úgy is mindenki meg akarja előzni, még ha jön is szemből valami, úgy gondolják, hogy még éppen beférnek, közben nem. Persze törvény szerint aki előzött az lesz a hibás. A lényeg, hogy mindig tartani kell a forgalom ritmusát, nem hogy nekem nincs kedvem, és akkor 30-al megyek, ezzel feltartva a fél várost.
2013. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg a sebességhatárokon belül mindenki vezessen abban a tempóban, amelyet még biztonságosnak tart és amely mellett ura az autójának. Vegyük már észre: nem vagyunk egyformák, egy nagy ritkán a szomszéd faluból a kisvárosba vezető nyugdíjastól vagy a három gyerekét óvodába cipelő jeles családapától ne várjuk már ugyanazt a tempót és vezetési stílust, mint Janitól, a helyi vagánytól vagy Pistitől, a nyolcszoros országos bajnok raliversenyzőtől.
2013. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Akkor az idegbajosok szedjenek nyugtatót. Tudod a lakott területen 50 az azt jelenti, hogy MAXIMUM 50-nel lehet menni. Nem pedig, hogy annyival kell! És remélem egyszer valahol "lelőnek", és megkapod azt a bizonyos csekket gyorshajtásért.

Nem értem miért vagy idegbajos 40-43 km/h miatt.

És igen, Te vagy a rosszabb, mert Ő ennyivel nem veszélyeztet senkit, és akkor "kényszerítene" előzésre, ha 20-30 km/h-val menne...

2013. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mind a két típus rossz. Meg kéne szabni egy minimum sebességet is, mert amit egyesek művelnek "biztonságos vezetés" néven az már túlzás.

Személyes kedvenceim a lakott területen kívül-belül 60-70-el közlekedő egyének.

2013. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki félve vezet vagy fél vezetni és ezzel mindenkit feltart az inkább ne vezessen!

sokan görcsölnek vezetés közben,remegnek,izzadnak..stb..stb..(szét Foss*k magukat)

ja és nem nagyon értek egyet a 4-es válaszolóval! ős is egy fossógép sztem!

2013. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!