Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a f***é kell olyan utat...

Mi a f***é kell olyan utat felszedni, majd megint leburkolni, ami kb jó állapotban van? És így sok ember idejét rabolni?

Figyelt kérdés

Igen, ideges vagyok.

Az a helyzet, hogy ahol lakok, az egy kisebb település, nem is falu, de nem nagy város, egy kis város. Aminek nagy a forgalma, mert át kell menni rajta, hogy az ember tudjon a 0ásra menni. Tehát pest közelében van.

És az elején mikor csinálták az utat, örültem, hogy jaj, végre tökéletes út lesz.

A nagy lóf***t kellett nekem örülnöm.

Azt a pár 100 métert amit csináltak, és lezárták a fél utat, lámpákkal, azt 3 hétig csinálták.

1db pár 100 métert 3 hétig! és 3 helyen szedték fel az utat! az 3x3 hét volt! Jó, fa**án megcsinálták, mert felszedték a földig, meg padkát csináltak, minden, ezt elismerem.

De az r**adtul felb***ott, hogy 3 lámpát leraktak arra a pár 100 m es szakaszokra, ahol minden lámpánál álltam vagy 7 percet!

Jó, a végére már megszoktam, mikor vált, és kajáltam közben meg minden.

De most hogy megcsinálták vasárnap már úgy jöttem este, hogy nem volt munkálat. Tökre örültem, hogy 3 perc alatt végig tudtam jönni ott, ahol máskor kb 25 perc volt átjutni.

Kellett nekem örülni, mert mit csinálnak ma? Megint felszedtek vagy 2 részen utat! :@@@@@

Quva dühös vagyok! Megint lámpa, útlezárás, várakozás!

Megint csinálni fogják 3 hétig azt a pár 100mert!


Most lehet mondani, hogy ha ennyire idegesít, miért nem megyek másik úton.

Hát azért, mert ha a másik irányba megyek el, akkor át kell menni vagy 3-4 falun, mire olyan helyre jutok, ahol lehet menni a 0ásra, vagy valami gyorsabb útra.

És az megint csak fél óra+ sőt több.


Szóval marad az idegeskedés, és a várakozás.

Én türelmes vagyok, de r**adtul utálok a melegben a napon várakozni ilyen sokat.


És az a röhej, hogy kb olyan utat csináltak meg, ami kb majdnem tökéletes volt. Volt rajta 1-2 kátyú, de ki lehetett kerülni.

És miért nem azokat csinálják pesten, ahol még kikerülni se lehet őket olyan sok van? Van egy pár amerre megyek néha.


Ezt most direkt csinálják? 3 hétig csinálnak pár 100mert, majd mikor 3 hónap után kész, felszednek még 2 szakaszt!

Ez most mire jó?



2013. aug. 5. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik, hogy eddig is állandóan pest és környékén csinálták meg a legtöbb utat. Jártatok már délkeleten? Tudjátok, azon a területen, amiről még a TV se beszél. Szinte nem is létezik. Na itt 6 éve nem tudnak megcsinálni egy főutat normálisra, csak foltozgatják. Pedig 2 számjegyű út.
2013. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Három hétig és már problémázol? A 10-es út pest felé 20 éve járhatatlan csúcsidőben, 15 kilométeres szakasz egy óra alatt teljesíthető. Kerülőút meg nincs.


Aztán ezen az úton javítottak egy kis hidat (patak felett van, kb két méter az egész). Ez egy hónapig tartott. Utána egy héttel újra kezdték, mert valami nem sikerült. Élmény volt akkor suliba járni :)

2013. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nézd meg a Falling Down (Összeomlás) című filmet, és megtudod. :)
2013. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!