Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mentek már belétek hátulról?...

Mentek már belétek hátulról? Mekkora kár keletkezett az autódban? Hogy reagáltál rá?

Figyelt kérdés
+ Nagyjából mi történt? Mármint hirtelen fékeztem, és a mögöttem lévő belém szaladt stb.
2009. nov. 10. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Hetero vagyok.
2009. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eeez de lol!!! XD

Haverom csinált ilyet motorral, megcsókolta egy családi autó hátulját. Nem lett komolyabb baj, meg rendes volt mindenki, szal ezzel se, csak mivel MÁV biztosítója volt, most szívja nagyon...

2009. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Ha ha Frédi


2. Te is félreérted? :D

Autó nem egyenlő segg, és nem a szex kategóriába van :P

2009. nov. 10. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:

belém még nem, de énmár mentem bele másba hátulról:)

azaz de, eccer belémjöttek, bár úgy jobb, hogy belém gurultak:D semmi kár nem keletkezett, csak érdekes volt, h gyök2vel hogy nemlátja h már fékezni kéne egy ideje.

2009. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

énis csatlakozom az első kommentelőhöz, énis másra gondoltam először:)


na de a viccet félretéve

volt ilyen esetem, bár én voltam hátul, belecsúsztam, szal én voltam a ludas, kárilag én jártam rosszabbul első ránézésre nem, de neki kikalapálták, viszont a vonóhorga 2 hűtőt tönkrevágott, plusz a karosszéria drága de nem jelentős gyűrődései


a probléma ott kezdődött h barna barátaink ültek az autóban, és a környék is nekik volt hazai, szal elég jó kis hőbörgés lett belőle, én persze egyedül, végül az ő hülyeségeik miattt kijöttek a rendőrök, mer a síró kislányhoz mentőt hívtak...

akinek mint később kiderült semmi baja nem volt természetesen, csak nem volt gyerekülés... ami miatt végül őt is megbüntették


ami fájóbb h első körben 35ezerre és 3 hónap jogsielvételre ítéltek egy hülye koccanásért, ahol senki nem sérült meg...


fellebbeztünk, szívhez szóló szöveg, és h diák vagyok, veszprémi ismerősünk fiát mindig elkapják gyorshajtással, de a büntetést elengedik mer diák...

na de túléltük


a legnagyobb cumi viszont h a biztosításunk 10% önrészes, de mivel én fiatalnak számítottam szerintük (2 éves jogsim volt akkor) ezért 15% önrészt kellett befizetni, szal mindenki az ilyen apróbetűkre is figyeljen oda a biztosításánál

csak ennyit akartam:)

2010. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Közlekedésbiztonságnál mire lehet gondolni? :)
2010. júl. 4. 20:49
 7/9 anonim válasza:
lehet h csak nekem van reggel, de ezt mire érted?:)
2010. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"énis csatlakozom az első kommentelőhöz, énis másra gondoltam először:)"


Erre, ha ti a közlekedésbiztonsági témánál arra gondoltok, akkor ti nagyon perverz emberek vagytok :D

2010. júl. 5. 17:58
 9/9 anonim válasza:
mer nem direkt ezt a témát kerestem, hanem véletlen kérdéseket nyomok, és nem az az első h mi a téma, hanem mi a kérdés:D
2010. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!