Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehetnek egyesek ekkora...

Hogy lehetnek egyesek ekkora idióták?

Figyelt kérdés
Éjszaka van, szakad az eső, az ablakokon a párától alig lehet kilátni, és egyesek képesek világítás nélkül közlekedni. Ma este is láttam kettőt. Szívem szerint lelőném az összeset.
2013. okt. 16. 19:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mit kéne csinálnom? 5 perenként megállni és ablakot törölgetni? Ez egy 15 éves kocsi, nincs klíma, hogy párátlanítson. Klímás kocsival könnyű pofázni.
2013. okt. 16. 23:01
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: igen. Ne vezess úgy, hogy egy csomó mindent nem látsz. Ez még rosszabb, mint nem látszani...


Egyébként nem lelőni kell a vilàgítás nélkül közlekedőket, hanem rájuk kell villogni, esetleg egy pillanatra levenni a világításodat. Kb. 75% érteni fogja, a maradéknak meg a következő pirosnál kell átüvölteni.

2013. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is jártam már igy , valamin nagyon elgondolkodtam . Én láttam rendesen igaz--de hát----.
2013. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem sincs klíma az autóban és 14 éves és mégsem párásodik. Amúgy attól hogy még nincs benne klíma attól még van benne pollenszűrő te agyagkacsa. Ja te ezt nem tudtad? Akkor tuti hogy 15 év termése benne nyugszik az autód pollenszűrőjében. :D
2013. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nincs benne pollenszűrő, csak jobban ismerem a saját kocsimat mint te. Foglalkozz a saját dolgoddal. Idióta.
2013. okt. 17. 18:34
 16/17 T5- ***** válasza:

Milyen kocsid van csak érdeklődnék?!

Tök mindegy, mert egy autónak nem szabad párásodnia, a 15 éves, ha 30, ha 2, mindegy, hogy klímás vagy klíma nélküli. Ne lövöldözzél, oldd meg a dolgot, nem rinyálni kell, az a baj, hogy keveset vezetsz, az meg, hogy párásodsz az a te bajod, azért nem más a hibás...

Aki meg lámpa nélkül megy este, sötétben, azt jobb messze elkerülni, mert fogalmatlan és úgyis csak bambáskodni fog akármit csinálsz vele...

2013. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Közvilágított városban fel sem tűnik ha nincs bekapcsolva a lámpa ,mert elnyomja a fényét az utca fénye. Szürkületben simán látni, még saját világítás nélkül is. Rengeteg kocsiban a műszerfal állandóan világít, ezért nem tűnik fel a fenti esetekben a lámpa be ne kapcsolása. Éjszaka ,tényleg sötétben ,nem hinném hogy véletlenül megy valaki lápa nélkül. Villantani kell ,akkor kapcsolni szoktak.
2013. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!