Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A kamionosok miért veszélyezte...

A kamionosok miért veszélyeztetik a többi közlekedőt még hóesésben is?

Figyelt kérdés
Minap mentem 2sávos úton ,külsőben 80-al ,erős hóesés, sötét, erre mögöttem 2 méterre villog a kamionos akinek 70-el kellene mennie száraz időben is! Már így is gyorsan mentem az útviszonyokhoz képest! Mit kéne ilyenkor tenni a (relatív) gyorshajtáson kívül? A poén ,hogy előttem sem mentek gyorsabban,csak nagy követési távot hagytam a csúszós út miatt!

2014. jan. 31. 18:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett volna kár?

Globális méretben még ugyan utópia, de emberi szinten már bőven körvonalazódik, vannak fenntartható faluk... Egyénként/közösségben el lehet ezt érni(meg lehet közelíteni).

2014. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Amiért a többi h.lye is.
2014. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

amiért a buszsöfőrök is.

egyiknek ez a munkája, a másiknak az.

ha a busz késik akkor a parszt visít a panaszirodában, ha az áru akkor meg ugyancsak a paraszt visít csak a másik panaszirodában...

2014. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"a saját zsebéért ,nem értem." (utóbbi látszik)" legyen az könyvelő,orvos ,útmunkás, meg mg-i dolgozó"

Ezzel amúgy mindent elmondtál. Mind nélkülözhetetlen szakmák, mint a kamionosé is, tényleg mit gondolsz? Mivel viszik be a reptérről a kinából rendelt szarjaidat, mivel hozták az országba az autódat amivel nem tud félre húzódni? Már rengetegen leírták mért engedhetted volna el, egyszerűen figyelmességből, mért tartanád fel ha te bizonytalan vagy? Szerintem itthon évek óta nem volt olyan hó, hogy abba ne lehetett volna haladni... Akár hiszed akár nem, kamionba nem csak úgy beül az ember, van rutinja, meg egy pávja is.

Én is jöhetnék ilyen marhaságokkal, hogy a kresszben benne van, hogy vasúti átjárón csak alapos körültekintés után lehet áthaladni, de rengetegen SZEMÉLYGÉPKOCSIVAL nem tartják be ezt sem, nem véletlen van több gázolás mint hóban keresztbe állt kamion.


0 önkritika, csak amit te gondolsz az az igaz.

2023. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!