Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy üveg Vilmos után mennyi...

Egy üveg Vilmos után mennyi idő múlva vezethetek?

Figyelt kérdés
0.5 Liter 20% alkohol, 56 kg és 178 CM.?

2014. máj. 18. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Szégyeld magad. Vezetni akarsz és azon vagy hogy mennyit igyál.
2014. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te rettenetesen hülye vagy.Meg kéne koronázni téged.
2014. máj. 18. 08:31
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nézd meg a baleseti statisztikát, hány halálos kimenetelű baleset volt az ittas vezetők miatt, és nem lesz ilyen ostoba kérdésed.

Egyébként aki meg tud inni ekkora menyiséget az felejtse el hogy van jogosítványa. Annak a vérében is alkohol folyik!

2014. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így elsőre legalább 12 óra, amiben vagy 8 óra alvás is benne van.
2014. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezekkel a paraméterekkel én is 12 órát jósolok az utolsó felestől számítva, mert attól, h te már nem érzed még bőven lehet benned.
2014. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dörmögő ***** válasza:
Lehet hogy 12 óra múlva már nem lesz kimutatható a véredben az alkohol, de ennyi pia után egy 56 kilós ember még tuti hogy olyan kómás lesz hogy nem nagyon kellene eröltetnie a vezetést. A helyedben várnék én legalább 24 órát. Ezzel nem csak a bünetetést, jogsielvételt kerülheted el, hanem megúszhatsz egy pár figyelmetlenségből okozott meleg helyzetet is.
2014. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó háromnak. Az első kettőnek meg meg üzenem,hogy akkor pofázzanak, ha látnak engem ittasan beülni volán mögé. Agyhalottak.
2014. máj. 18. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!