Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hibás vagyok, hogy balra...

Hibás vagyok, hogy balra kanyarodásnal sokan jobbra mennek, és 5_10mp után mennek fel a járdára?

Figyelt kérdés

Sok autó jön, nem állhatok meg a szembe érkező sávban, de nem tudok kikanyarodni nagy sor jönnek sokan, és van aki 5-10mp várakozás után mögöttem elkezd felmenni a járdára, vagy a padkára, hogy jobbra tudjon menni! Én balra kanyarodok, mind két irányba elsőbbséget lell adnom!

Az én hibám, hogy nem tudok kiloni hogy ne akadályozzam őket? Vagy egyszerűen ennyire türelmetlen némelyik?



2014. jún. 20. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok kereszteződésnél előre lehet úgy húzódni hogy még ne lógj át se a keresztbe menő útra se a szembesávba de elférjenek melletted a jobbra kanyarodók. Téged nem idegesítene ha látnád hogy ha az előtted levő balra akar kanyarodni és ha egy fél métert előrébb gurulna akkor már rég el tudtál volna menni jobbra?
2014. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

ha nincs elég hely, akkor tojjad le, a rendőr neked fogja adni a csekket ha szabálytalankodsz. Aki nem türelmes, az ne üljön kocsiba.


Van ahol én is félig az út melletti "padkán" kerülöm ki a balra kanyarodót, de erről nem ő tehet.

2014. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
BP-en az iylesmi megszokott, nincs ebben semmi.
2014. jún. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás! Van olyan fő út amire kénytelen vagy várni akár 5-10 PERCET is, mert a keresztbe jövők közül egy sem hajlandó megállni. Ha pedig STOP tábla van akkor a jármű orrát sem dughatod ki, mert azért viszont megbüntethetnek.
2014. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!