Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akik "próbálnak" normálisan...

Akik "próbálnak" normálisan vezetni, miért haragudnak a különcebb vezetőkre?

Figyelt kérdés

Magyarországon minden olyan drága, vagy legalábbis nem a fizikai dolgozók bérezéséhez van igazítva a kínálat. Nekem nincs pénzem külön zárt pályanapra ellátogatni, helyette maradnak a városi utak, és a hegyi szerpentinek.


Ezekre miért nem gondol a kamionos, taxis, fuvarozó, amikor látja hogy valaki nagyobb tempóval halad? Miért csak az fut át az agyukon elsőként hogy mutogatja hogy Ő mit tud?

Jogosan kérdezhetnék bárkitől hogy minek vesz valaki olyan autót motort, aminek az erejét nehéz kihasználni, ugyanakkor ez olyan mint magyar embernek a cabrio hisz nem Brazíliában él.


2015. júl. 12. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs pénzed akkor ne játssz mások életével, ilyen egyszerű.

Ha meg mégse bírsz magaddal, menj ki éjszaka a pusztába aztán úgy ölöd meg magad ahogy akarod.

Jah, hogy ott a kutya nem foglalkozik veled, mert valójában feltűnési viszketekségben szenvedsz?

Sorry.

Pénteken is, amit pár bal f asz művelt a Deákon a motorjával, hát már nagyon a szánalom kategória volt.

2015. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 petizacc ***** válasza:
100%
Mert mondjuk nem akarnak megdögleni egy olyan balfsz miatt mint a kérdező?!
2015. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mi a bajod a kamionosokkal! ők napi 9 órába találkoznak különcebb vezetőkkel! meg mindenfélével és még az olyanokon sem akadnak ki akik éppen kamikázé módon közlekednek!
2015. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, kamionosként gondolok az ilyenekre, főleg ha kanyargós úton jön szemben nagy tempóval.


A gondolatom: Neked fog jobban fájni, hisz én 2,5méter magasan ülök.

2015. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a te fajtád miatt hal meg annyi ember az utakon...
2015. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a magadfajtát nem különcnek hívják hanem pénisznek. Csak más szóval, ha érted, mire gondolok.
2015. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Nekem nincs pénzem külön zárt pályanapra ellátogatni, helyette maradnak a városi utak, és a hegyi szerpentinek."


Akkor "próbálj" meg normálisan vezetni...


"Ha nincs pénzed akkor ne játssz mások életével, ilyen egyszerű. "


Lehetőleg akinek van, az se játszon mások életével...

2015. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan tényleg pszichológiai vizsgálathoz és PÁV II-höz kellene kötni a B kategóriás jogosítvány megszerzését is.


Vegyük példának a kérdezőt. Van jogosítványa, tehát elmúlt 18 éves, "felnőtt ember" és nem érti mi a problémája az átlag embernek a többi közúti közlekedő testi és vagyoni épségét veszélyeztető magatartásával.


Mondd, te magadnál vagy? :D

2015. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem a következő különcködésednél majd egy fáramászást is produkálsz autóval.
2015. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

"Lehetőleg akinek van, az se játszon mások életével..."


Félreérted.

Én nem azt írtam, hogy akinek van, az játszhat.

Azt írta, hogy nincs pénze pályára.

Feltételeztem, hogy ha lenne, akkor elmenne pályára.

Ezért írtam, hogy ha nincs pénze, akkor hagyja a motort a garázsban.

2015. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!