Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Harmadjára megyek forgalmi...

Harmadjára megyek forgalmi vizsgára, szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Tehát

2x buktam a forgalmi vizsgámon, nem mutogatok senkire, illetve nem fogom senkire. A problémám az, hogy annyira szubjektív az egész értékelés, hogy ha tegyük fel olyan vizsgabiztost kapok, bármikor megbukhatok.


(Önkritikával mondom, nem vezetek rosszul)


Persze tudom jönnek az oltások, hogy ki - ki elsőre ment át, és hogy mekkora bfsz vagyok.



Tehát, merjem mondani az oktatómnak, azt, hogy hallottam, hogy a vizsgabiztosoknak szoktak adni kenőpénzt, és, hogy szeretnék én is? mert ő ezt idáig nem vetette fel.

Ráadásul tartok is attól, hogy ő ilyet nem szokott, mert nem biztos, hogy olyan típus.


2016. jún. 12. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Mik voltak a bukási okok?

Általában nem szubjektív okok miatt szoktak megbukni. Pl. elfelejt indexelni.

2016. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Megkérdezni nem kerül semmibe.
2016. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Igen, sok vizsgabiztos elfogad kenőpénzt.

De ne tedd, ha nem tudsz vezetni akkor ne vezess. Sokat megyek a városban így is túl sok a béna a sofőr.

2016. jún. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Pontosan mik voltak azok a "szubjektív" okok, ami miatt kétszer is megbuktál?


Egyébként át lehet menni kenőpénz nélkül is a vizsgán, sokaknak sikerült is. Általában ha meg is buktatnak, akkor sem azért teszik, mert nem kaptak borítékot.

2016. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%

Mi az, hogy nem szubjektív okokból szoktak buktatni? Dehogynem. Főleg. Ha pl. nem adsz elsőbbséget az nem elég szubjektív?

A kérdezőnek pedig azt javaslom, hogy vegyen több órát egy másik oktatóval mert aki igazán jó 3s tapasztalt, az nem visz vizsgára olyan tanulót aki egy kicsit is bizonytalan önmagába vagy bármilyen okból megbukhat.

2016. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!