Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire leszek jogilag...

Mennyire leszek jogilag támadható, ha ezt megteszem legközelebb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most hisztis kistininek fogok tűnni, és egyébként a saját szememben is az vagyok, de megelégeltem, hogy miután lelépek a zebrára, ahelyett, hogy megállna a sofőr, rálép a gázra, ezzel pedig megállásra kényszerít engem, feltéve ha nem akarom elüttetni magam. Pénteken is történt egy ilyen eset, és arra gondoltam, legközelebb kidobom a szélvédője elég a jópár kilós táskámat, úgyis mindig csak az egyik vállamon lóg..

Szerintetek egy ilyen reakció leszoktatna egy sofőrt az hasonló cselekedeteitől, vagy semmi értelme?



2016. nov. 20. 00:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
44%
Persze, nyugodtan. A szándékos súlyos testi sértés, az emberölés, és egyéb közlekedési bűncselekmények jól néznek majd ki az önéletrajzodban.
2016. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
61%

Istenem, hisztis kis hülyegyerek. Aki elé meg féktávon belépsz oktató jelleggel menjen át a lábadon?

Egyébként én úgy látom, hogy az utakon az autósok messze túlnyomó többsége simán megáll a zebránál ha gyalogost lát. Az elenyésző maradék idiótán meg nem segít ha megdobálod a kocsiját, mert akkor sem fog megállni, max azért, hogy elverjen mint a rongyot, amit mellesleg meg is érdemelnél az ilyen viselkedésért, függetlenül attól, hogy valóban neked lenne elsőbbséged.

2016. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
23%
Ja és 16-os válaszban a pont, a közlekedés nem úgy működik, hogy megyek amerre látok, mindenki más meg bekaphatja. Körül kell nézni, meg kell adni az elsőbbséget stb stb. Majd figyeld anyut ahogy visz a suliba Káskájjal, hányszor dudálják le. Gondolom ez a mentalitás otthonról jön.
2016. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Alex Fly ***** válasza:
Nyugodtan. Ha a sofőr nekiáll keménykedni, akkor ráhívod a yardot, azok majd elmagyarázzák neki a szándékos közúti veszélyeztetés nevű büncselekmény következményeit...
2016. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
40%

Alex Fly nevű felhasználó válaszát módositanám egy szóval:


Nyugodtan. Ha a gyalogos nekiáll keménykedni, akkor ráhívod a yardot, azok majd elmagyarázzák neki a szándékos közúti veszélyeztetés nevű büncselekmény következményeit...


Tehát 1-1.

2016. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Kihallgatásnál azt mondanám, hogy örültem, hogy magamat vissza tudtam "rántani", a táskával pedig nem foglalkoztam. Ennyit a szándékos súlyos testi sértésről és az emberölésről.

Egyébként suli előtt történt az eset, lámpa nélküli gyalogátkelőnél.

Azt pedig ahogy már mondtam is, megnézném, engem melyik sofőr verne meg ;)

2016. nov. 20. 11:56
 27/38 A kérdező kommentje:

Értem, tehát az autós nem veszélyeztet. Nevetségesek vagytok. Szánalmas idióták még az sofőröknek adnak igazat 😂😂😂

A többi válaszolónak meg piece ✌🖐

2016. nov. 20. 11:58
 28/38 A kérdező kommentje:

22-es

Igen, én is úgy látom, MERT ÍGY VAN A KRESZBEN!

Elég ha 100 sofőrből egy nem enged át, és csak minden 100. esetnél nem figyel a gyalogos. 10000 autó pedig elég rövid idő alatt áthalad egy ilyen helyen.

2016. nov. 20. 12:01
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

Kapnál egy kis letöltemndőt, h*lyep*csa. Ha berobban a szélvédő, és nem lát semmit a sofőr, akkor bizony balesetet okoztál.

Ha csak a tanúja lennék egy ilyennek, nem résztvevője, akkor sem engednélek el a helyszínről, hanem rendőrt hívnék rád, és megdumálnűm őár emberrel, hogy szándékosan, oszlop takarásából ugrottál ki az autó elé.

Ha már hérman ezt látták, véged van.

Majd a fiatalkorúak börtönében a szobatársak eljátszadoznak veled, nem is sejted, milyen hosszú tud lenni csak pár hónap is.

2016. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ja utolsó kis impotens, te akkor sem fékeznél, ha berobbanna szélvédőd... úgy tényleg balesetet fogsz okozni
2016. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!