Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire leszek jogilag...

Mennyire leszek jogilag támadható, ha ezt megteszem legközelebb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most hisztis kistininek fogok tűnni, és egyébként a saját szememben is az vagyok, de megelégeltem, hogy miután lelépek a zebrára, ahelyett, hogy megállna a sofőr, rálép a gázra, ezzel pedig megállásra kényszerít engem, feltéve ha nem akarom elüttetni magam. Pénteken is történt egy ilyen eset, és arra gondoltam, legközelebb kidobom a szélvédője elég a jópár kilós táskámat, úgyis mindig csak az egyik vállamon lóg..

Szerintetek egy ilyen reakció leszoktatna egy sofőrt az hasonló cselekedeteitől, vagy semmi értelme?



2016. nov. 20. 00:52
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Hogy lehet szándékosan oszlop megül "kiugrani" a ZEBRÁNÁL GYORSÍTÓ autó elé? Persze hogy szándékosan lépek le, hiszem ÁT AKAROK MENNI AZ ÚT MÁSIK OLDALÁRA.

Egyébként egy 4 kilós iskolatáskától nem "robban be" a szélvédő. Ahhoz túl nagy a felülete a táskának.

2016. nov. 20. 13:37
 32/38 anonim ***** válasza:
34%
Probald ki, es amikor majd kapsz egy maflast, nehogy sirj;)
2016. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező, az egy dolog, hogy sok autós tuskó, de te akkora gyökér vagy, és akkora a pofád, hogy egyszer valaki ripityára fog törni, hiába írod le ide még tizenötször, hogy megnéznéd, ki ver meg téged. Ha 120 kilós dzsúdóbajnok vagy, akkor is véged lesz, ha ekkora arccal beleállsz mondjuk egy 4 fős bandába. Vagy csak itt gyakorin van ekkora szád, amíg írogatni kell? :D
2016. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 120 kilós dzsúdóbajnok. Azok amúgy sem tudnak bunyózni.

Nem tudom, mit nyomatjátok ezt a kiszáll a sofőr és agyonver témát. Nem erre voltam kíváncsi a kérdésben ti analfabéták.

JOGILAG lennék támadható? Akinek így odavágják a táskát, az a következő alkalommal is inkább rátapos a gázra a zebránál?

2016. nov. 20. 17:50
 35/38 anonim ***** válasza:

"JOGILAG lennék támadható? "


Az lennel. Attol, hogyha en egy tilosban parkolonak megyek neki, meg fizetnem kell a karat. O is szabalytalan volt, meg en is. Korbeirhatjuk meg vagy 30felekepp, mit akarsz hallani, azt, hogy ugyes vagy kisfiam, ulj le?

2016. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Azt szeretném hallani, hogy megúszhatnék-e egy pert, hiszen ő okozott majdnem balesetet, ő ment neki a táskámnak, ami Newton törvényének köszönhetően az én hirtelen 180 fokos irányváltásomnak köszönhetően az autója szélvédője elé került.
2016. nov. 20. 19:07
 37/38 anonim ***** válasza:
Es szamoltal a szemtanukkal is? Mert ha 20-an allitjak azt, hogy szandekos volt (veletlen nem is ertem hogy tud egy iskolataska a szelvedon landolni, amikor ugye az a hatadon van...), te meg egyedul, hogy veletlen...sok sikert hozza!
2016. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre válaszoljak:

Semmi értelme nincs. Sokkal rosszabbul járnál, mert te

bűncselekményt követnél el, ő pedig szabálysértést.

Más a büntetési tétel....

2016. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!