Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti a zebrán hogy szoktatok...

Ti a zebrán hogy szoktatok átkelni?

Figyelt kérdés

Én a lehető leggyorsabban próbálok átkelni, a legkisebb fennakadást okozva a gépjárműveknek. Nekem van elsőbbségem, szerintem gyökér dolog evvel visszaélni, főleg, hogy még egy személyautó is nehezebben tud megállni.

És természetesen megköszönöm, ha megállt valaki a zebránál, végül is át is mehetne rajtam, ha úgy gondolja.

Ehhez képest az emberek szerintem 80% gondol egyet és lelép a járdáról, szépen lassan átsétál, semmit se mond, vagy int.

Vagy esetleg én csinálom ezt rosszul?



2017. ápr. 7. 05:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha többsávos, nagyon forgalmas úton kell átmenjek, és nem sietek, akkor megállok a zebrától távol, és várok egy olyan hullámot, amíkor nem jön sok autó. Mert rosszul vagyok magamtól, mikor 40 autó meg kell álljon azért, hogy én átbilleghessek az úton. Aztán ha úgy látom, hogy okés a dolog, akkor megindulok nagyon figyelmesen, de határozottan, és ha látom, hogy meg fognak állni, akkor minél gyorsabban próbálok átkelni. Mondjuk én rengeteget vezetek is, akinek nincs jogsija, az leszarja az ilyen dolgokat, és sétálgat a zebrán.
2017. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
2017. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Beatles? :)


Kösz mindenkinek a választ, valószínű azok kelnek át normálisan a zebrán, akik szintén vezetnek.

No meg a rendes emberkék, akik nem abban lelik az örömüket, hogy felhúzzanak embereket.

2017. ápr. 8. 06:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem (igaz bringásként) eddig szinte csak pozitív tapasztalataim vannak, általában még intenem is kell hogy nyugodtan menjenek át. Leszámítva persze a piroson átszédelgőket, a kedvencem az, amikor a nyomógombos átkelőnél várnak, én meg merőlegesen a pirosnál, megnyomják a gombot, de akkor már nyilván nem vált át nekik egyből zöldre. Az enyém közben zöldre vált, az övéké hiába piros fogják magukat és elindulnak. Ráadásul az esetek nagy részén még a piroson se szedik a lábukat.
2017. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!