Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Románia koccanás/baleset?...

Románia koccanás/baleset? Átakar verni a román?

Figyelt kérdés
Par nappal ezelott neki mentem hatulrol egy autonak romániába, de csak annyira hogy kisse megkarcolodott neki a lokharitoja. Lemasoltuk neki az irataimat( jogsi,szemelyi,biztositas) ..elmentunk a helyi biztositohoz ott azt mondtak hogy rendorsegre be kell jelenteni stb. Igy abban maradtunk(akinek neki mentem) hogy majd 'elrendezzuk feketén' azért mert állitolag a román rendőr elveheti a jogsimat. Ez igaz hogy bevonhatja? Mit tudok tenni ebben az esteben? Forduljak a biztosítómhoz?
2017. jún. 1. 11:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Kissé kellemetlenül érzem magam mert a kaszniján már volt egy sokkal nagyobb karcolás mint amit én csináltam. És most rám akarja tuszkolni hogy az egész kaszni árát fizessem ki. Aki ért hozzá nagyon köszönöm ha megmondja mi a helyes eljárás!!
2017. jún. 1. 11:07
 2/3 anonim válasza:

Fordulj a biztositodhoz mielobb, ha meg nem tetted, ott jogi tanacsokkal is ellathatnak.

Egyebkent igen, ha a rendor intezkedik akkor birsagol is, mas kerdes, hogy egy kovetesi tav be nem tartasa miatt baleset okozasa cimen azert nem szokas kapasbol bevonni a jogsit. Persze roman kozeg eseteben erre nem vennek merget, tudjuk mennyire szeretnek bennunket...

2017. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csávónak itt azért vették el a jogsiját mert záróvonalon ment át, de okos volt mert itthon bejelentette, hogy elhagyta a jogsiját... Keress valami jó jogászt, aztán hajrá.
2017. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!