Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor fog kikopni a társadalom...

Mikor fog kikopni a társadalom köztudatából a "közút nem versenypálya"?

Figyelt kérdés

Én nem azért csináltam jogosítványokat százezrekért, hogy azonos séma szerint vezessek, volt több autó is a kezem között, és akkor döbbentem rá hogy erősebb komolyabb autó kell, amikor felnyitotta egy a családból a szemem valaki hogy ez a kocsi nem arra való hogy folyton tövig legyen nyomva a pedál, így jött az elgondolás hogy eladtam, és lett helyette olyan amit nem kellett szerelőhöz vinni pár alkalom után.


Sose volt koccanásom, karambolom, ahol gyereket látok a kocsiban vagy bizonytalan sofőrt ott lassítok.

Szerintem mindenki döntse el maga hogy mennyit enged magának és a gépének az ember, ne a másik embert szapulja ha gyorsan megy, aki ráadásul egy idegen számára.


2017. jún. 15. 19:42
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
100%
Te meg most azokat szapulod, akik a gyorsanhajtókat szapulják. Te se vagy sokkal jobb. Amúgy szabályok szerint élünk, ha nem tetszik, el lehet költözni.
2017. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%
Te egy igazi brom vagy. Azonos séma szerint? Ki a fax vagy te? A kresz rád nem vonatkozik. Ilyen idióták vannak az utakon és közöttük kell vezetnem. Életveszély!
2017. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
100%

Igazad van!

Én sem értem minek vannak a törvények, mi az hogy én nem ölhetem meg a Jóskát ha úgy tartja kedvem ?

Istenem . . .

2017. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
46%

Nem azonos séma szerint kell vezetned, hanem "nagyjabol" a kresz szabalyain belul. Az hogy 50 helyett 70-el mesz senkit nem fog zavarni, de ha palyan 150-el cikazol az autok kozott a leallosavon is az mar ez a kategoria.

Az hogy mennyiert csinaltad a jogositvanyodat senkit nem erdekel, a rendort se ha tultolod a versenypalyas vezetesed kozuton es balesetet is okozol :D

Amirol te irsz az inkabb dinamikus vezetes amivel semmi gond ha ugyanugy figyelsz a tobbi kozlekedore es nem idezel elo veszelyhelyzetet

2017. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Azért mert más érzi az autója képességeit, még nem kell piszkálni érte.

Tábla ide vagy oda, 40-es táblánál ugyanúgy elmegyek annyival amennyit én biztonságosnak ítélek meg ez lehet 70-90, az ellenségeskedőktől pedig nyugodtan megkérdezném hogy fizetné egy hétvégére a pálya bérletet? Mert ahol én lakom nincs lehetőségem gyakorolni, így maradnak az utak, bár kockázattal, de legalább jobban kell figyelni és ez is kihívás.

2017. jún. 15. 19:59
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor beszélj ilyenekről, ha már átélted, hogy egy száguldozó idióta a te sávodban jön szembe veled és neked el kell rántanod a kormányt és bemenni az árokba, hogy ne halj meg a frontalis ütközésben. Mindezt csakazért, mert az a barom "megengedte magának", hogy beláthatatlan útszakaszon kielőzze a kamionsort.

Vagy akkor mondj ilyen okosságokat, miután a családod meghalt egy ilyen paraszt miatt.

Téged én sem féltenélek, tőlem akkor mész árokba a száguldozás miatt, amikor akarsz, de az a baj,hogy a hülyeségeddel másokat is veszélyeztetsz.

2017. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
99%
Téged fejbe kéne lőni. Egy felelőtlen, agyatlan kis pcs vagy. Remélem nekimész egy fának vagy oszlopnak a rohadt kocsiddal együtt. Az ilyenek miatt halnak meg ártatlan emberek.
2017. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

"megkérdezném hogy fizetné egy hétvégére a pálya bérletet?"

Miért kéne bárkinek bármit fizetni? Ha te csóró vagy és nincs pénzed, az a saját szoc problémád. Ennyi erővel bárki kimehetne az utcára lövöldözni, merthát "kinek van pénze a lőtérre?"...

2017. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Ennyi felelősség tudat nincs benned? Nem csak magadért, másokért is felelsz az utakon. Más életével játszol. Ha ennyire ön és közveszélyes vagy akkor inkább ne is vezess. Eddig még nem baleseteztél. Ez nem jelenti azt, hogy nem is fogsz. Ha száguldozni akarsz akkor menj el egy versenypályára vagy ki németbe országútra. Ez haver sosem fog kikopni a köztudatból. Tudod miért nem? Mert értelmes nem játszik mások életével. Ez a normális. Nem a te felfogásod. És ez milyen szöveg, hogy lassítasz ha gyereket látsz a kocsiban vagy ha bizonytalan a sofőr?! Mert azok élete nem számít akik nem bizonytalanok? Ugyan úgy kinyírhatod azokat is csak egy apró baki és kész a baj. De hiába magyarázzuk úgysem fogod megérteni. Vezess óvatosan, ne legyél p.öcsfej.
2017. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
100%

Hjah, semmi sem esik jobban, mint 150el menni egy lakóövezeten belül, miközben egy hideg sört kortyolgatok, a sok gyökér meg el akarja ezt cseszni nekem.


Még támogatnám is ezt az egész gyorshajtósdit, hiszen a bolygó lassan túlnépesedik, szóval talán nem is ártana, ha engedékenyebbek lennénk az egyik legveszélyesebb tevékenységgel, amit csak ember csinálhat (és ami rengeteg halálos áldozatot követel már így is) csak az a baj, hogy általában nem a hozzád hasonló beképzelt, a saját képességeiket túlbecsülő sofőrök halnak meg, hanem azok, akiket elütnek, ami már nem túl szimpatikus dolog.


De ha erdő mellett, vagy kanyargós hegyoldalakon akarsz gyorshajtani, ahol rajtad kívül egy lélek sem sérülhet meg, akkor azt támogatom, hajrá, nyomd tövig a gázt.

2017. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!