Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van ennyi idióta önkényu...

Miért van ennyi idióta önkényuralkodó az autópályákon?

Figyelt kérdés

Már évek óta húzom föl magam azokon, akik min. 160-180-al repesztenek végig a belső sávban, majd jól rádtapadnak a seggedre - kb. 2 méter követési távolságot tartva - villognak rád mint a hülye, meg nyomják az elakadásjelzőt, hogy takarodjál ki a külsőbe, miközben tömve van a pálya, az előtted lévő tötymörög, tehát tőle te sem tudsz haladni, melletted pedig kamionsor. Én nem tartom magam egy lomha sofőrnek 140-150 között megyek, persze amikor olyanok a viszonyok, és mindeközben nem megyek rá az előttem lévő seggére, nem vakítom el a villogtatással, hanem szépen megvárom míg befejezi az előzést és kisorol. Ha nem teszi meg és döcög előttem tovább, akkor ha tudom kikerülöm a külső sávból, ha ez nem lehetséges, csak akkor villogok rá, de akkor sem úgy mint egy barom.


Félre ne értesetek, nem szoktam keresztbe tenni egy gyorshajtónak sem, rendre amikor csak tudom engedem őket had menjenek a saját tempójukban, nem akarom én őket akadályozni. Csak olykor sül a pofám hogy milyen hülyékkel vagyok körülvéve és hogy mekkora az isten állatkertje. Igazából nyilvánvalóan hülyeség ezen bosszakodni, nem is szoktam, de tegnap este az M3-on tucatszámra jöttek az ilyen fazonok, de hát buta emberek mindig is voltak és lesznek, ez mindig is így volt. Azt nem mondom hogy melyik márka sofőrjei művelik eme tevékenységet elsősorban, de a történet szempontjából igazából teljesen lényegtelen. Csak üzenném nekik, hogy hiába siettek olyan nagyon, alig nyertek valami kis időt, de ha nem bírjátok ki ( megértem, hiszen én is szeretek tempósan vezetni), legalább ne legyetek már gyökerek és ne veszélyeztessetek másotak. Tudom ezerszer lerágott csont, meg közhely, meg blablabla de akkor is! És most hogy már megválaszotam a saját kérdésemet, érdekelne hogy nektek mi a véleményetek erről a témáról, sőt írhattok konkrét storykat is idióta sofőrökről, had nevessek! :D Üdv



2017. szept. 2. 12:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jó, nyilván a vicc kedvéért túloztam, a külső tükörből is lehet látni az illetőt, de a villogása nem olyan zavaró...
2017. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem puttonyos, hanem hagyományos, de igen, csak a külső tükrökből látok hátra. De látszik abban is a villogtatás, de mondom, hogy nem olyan gyakori ez ám.
2017. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Spriccold le az ablakot vízzel bőven, avagy leírom még mit szoktam tenni : mikor hosszú autósor van a belsőben és én is arra várok hogy kisoroljon az elől menő és lehessen végre menni,megelőzni a külső kamionsort ,erre jön hátulról az okos és villódzik vergődik pedig pontosan látja ,hogy előttem is vannak és az előtt is stb . Ilyenkor van hogy kimegyek jobbra két kamion közé ,hagyom hogy a villogó beálljon a helyemre ,aztán mögémegyek és villogok neki hosszasan én is,hogy miért nem megy és húzódik le ...had érezze a törődést.
2017. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!