Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tudnak a BMW-sek...

Miért nem tudnak a BMW-sek szabályosan közlekedni?

Figyelt kérdés
Nem indexel, belemegy olyan előzésbe amit nem tud végrahajtani. Szép autók, meg drágák, de könyörgöm valakinek ennyire kissebségi komplexusai vannak? Épp e miatt nem vettem bömöst. Se németet. Vettem inkább egy 260 lovas japánt. Ezzel még a középkategóriás bömbiket is le szoktam pucolni a belső sávból;)

2017. dec. 27. 19:17
1 2
 1/20 anonim válasza:
59%
Azért ne általánosíts.
2017. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Ez olyan általánosítás, mint hogy minden szőke nő buta.
2017. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Nemcsak a BMW-sek, és nemcsak a drága autót vezetők.

Az számít, hogy ki vezeti. Nem minden BMW-s bunkó. De persze vannak közöttük is bőven.

2017. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
ja, ne általánosíts! ne sértsd meg azt az 5%-ot, akire ez nem igaz.
2017. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
milyen japán kocsid van? 260 lóerővel simán le lehet nyomni az ilyen fos tucat divatautó bmw-ket, mivel ezek nem sport kocsik, kis motoros többségük diesel.
2017. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Te egy bizonyos embertípusra gondolsz,akik egy bizonyos jellegű kocsikkal közlekednek.

Nem nem tudnak,hanem nem akarnak szabályosan közlekedni.

Ők azok tahópr0lik,akik kifelé (is) megmutatják,hogy az ő számukra ne állítson fel senki szabályokat.

És persze a felfestett stopvonal elé állnak be pirosnál,mert ők mindenkitől előrébb valónak érzik magukat.

Ez pronyópszichológia.

2017. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egy 2.3l mazda 6 awd mps tulajdonosa vagyok. Egyszerűen imádom
2017. dec. 27. 20:08
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
úhh az tényleg jó kocsi, grat hozzá
2017. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. dec. 27. 20:11
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tény, h sok BMW- s ilyen. Ponezérr vettem helyette Audi A6- ot. Ezen van index, nem mondom h minden szabályt betartok, de nem űzök sportot szándékosan minden szabály megszegéséből. És nem mellesleg igyekszem nem veszélyeztetni senkit.

Menni meg ez is megy úgy a 3,0 Tdi- vel, mint egy tucat BMW, formás is, kényelmes is, nem is szólnak meg, h bunkó audis. Neken ez elég.

2017. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!