Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tudnak a BMW-sek...

Miért nem tudnak a BMW-sek szabályosan közlekedni?

Figyelt kérdés
Nem indexel, belemegy olyan előzésbe amit nem tud végrahajtani. Szép autók, meg drágák, de könyörgöm valakinek ennyire kissebségi komplexusai vannak? Épp e miatt nem vettem bömöst. Se németet. Vettem inkább egy 260 lovas japánt. Ezzel még a középkategóriás bömbiket is le szoktam pucolni a belső sávból;)

2017. dec. 27. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Csak 240 ló padon gyárilag de ha akarod tuningolni szólj van róla keresem 290 ló lett meg 425nm. Csak a kocsit 4 éve eladtam a tuning szoftver licence megmaradt eladható külön :)) padon mérve volt az eredmény :)
2017. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Sokat javított a telefonom kicsit érthetetlen lett amit írtam :)
2017. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 D. Brasco ***** válasza:
75%

Annyira szanalmasak ezek a vegletekig altalanosito kerdeseket......

Ami meg a slusszpoen,hogy a bmw-s az nem indexel meg megy mint az allat,de te azert lenyomod őket.......tehat te sem vagy semmivel sem kulonb azert mert egy mazdaban ulsz....

2017. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi érdekelne a tuning. Szeretném kihozni belőle a rejtett erőtartalékot :)
2017. dec. 27. 20:32
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bajok :D Csak fogom a fejem...

"Vettem inkább egy 260 lovas japánt. Ezzel még a középkategóriás bömbiket is le szoktam pucolni a belső sávból;)"

Ez olyan mint amikor a BMW tol le másokat tehát te is ugyan olyan vagy ;) (kacsintós smiley hogy ideges legyél mert beszóltam ikszdé)

2017. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az ilyen kérdéseket, mert egyáltalán nem is viccesek. Az hagyján, hogy durva általánosítás és konfliktust generáló téma, de még csak nincs is benne semmi irónia, vagy humor. Legalább ennyivel próbálkozz máskor, hogy mosolyogjak.
2017. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

1, Sok a ló, nehéz azt féken tartani;

2, A BMW olyan autó, mint az engedetlen kutya: ha nem figyelsz, akkor a falu végén sem állítod meg;

3, Ha csaj ül a vezér mellett, akkor ez az állapot minimum megháromszorozódik.

2017. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 bp1985 ***** válasza:
56%
7 éves bmw-m nem rohad, ellenbe sok mazdával, ami fele annyi idős...
2017. dec. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Birom ezeket BMW- s kérdéseket. Aki azt hiszi hogy menő egy hasznàlt 5 -10 éves BMW vagy màs prémium, szerintem téved.Új koràban mind az volt, de ez ma màr csak egy jól kinéző autó és semmi màs. Lehet hogy csajozni lehet vele, de nézd meg milyen csajokat érdekel. Műcica- érdekcica stb...Remélem àtjön hogy az összes lefingott prémiumra értem ezt. Nekem egy életre elég volt belőle, meg az érdek baràtokból, emberekből.
2017. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert olyan réteg veszi aki se nem okos se nem kulturált ,kb csak erőből ért ,szóból nem ,ellenben állandó bizonyítási kényszere van és szerinte mindenki hülye az úton és csak azért van ott hogy őt akadályozza.
2018. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!