Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pénzért megvásárolt jogsi...

Pénzért megvásárolt jogsi mennyire súlyos bűntett?

Figyelt kérdés
Tudom valakiről hogy pénzért fog jogsit venni. A kérdésem az hogy ha feljelentem névtelenül, akkor a rendőrök rá jönnek-e hogy tényleg megvette a jogsit feketén ? Illetve ha igen, milyen mértékü lesz a büntetése ? (mi lesz?)

2018. jan. 9. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Okirathamisítás. Komoly ügy. Meg a kėszítőnek is... Meg sok embernek aki onnan vette. Nagy balhė meg ėvek.
2018. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyénileg vizsgálják , aki nem rendelkezik priusszal annak a legenyhébb . Akkor szomorú ha lusta vagy iskolázatlan senkik így közlekednek .
2018. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Te is megütheted a bokád.
2018. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Én konkrétan ÖRÖKRE eltiltanám az ilyet az ÖSSZES létező kategóriától, de nem csak Magyarországon, hanem az egész világon!
2018. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lekérdezik a számot es kuka. Amúgy az Orczyra ment ki?
2018. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

Ha csak simán közúti ellenőrzésen bukik meg, akkor valszeg megússza pénzbüntetéssel, igaz nem kevéssel. Ha ne adj Isten balesetet okoz és akkor derül ki akkor rács mögé is juthat.



Amúgy spicliskedni az egyik legutálatosabb dolog, szóval szerintem inkább előbb próbálj erre az ismerősödre hatni szép szóval, hogy ne kockáztasson, arról nem beszélve, hogy szerintem amennyiért megkapja a jogsit, abból kényelmesen le is vizsgázhatna...

2018. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Hatos, ebben mi is a spicliskedés? Teljesen egyértelmű, hogy a társadalomnak semmi szüksége normálisan vezetni kèptelen, mégis - hamis - jogosítvánnyal rendelkező emberekre. Akkor miért ne tehetné meg valaki, hogy a tudomására jutott bűncselekményt a hatóságok előtt feltárja? Szerintem pont, hogy ez ebben a helyzetben az erkölcsileg helyes magatartás és nem az, hogy becsukjuk a szemünket.
2018. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
És ha tőle független okból nem lehet jogosítványa?
2018. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, a mostoha apámról van szó, aki egyébként gonosz (és ezt nem azért mondom mert egy elkényeztetett senki vagyok) nem érdekelné ha megölne valakit akkor sem . Szóval fontosnak tartom jelenteni. Köszönöm a válaszokat mindenkinek! 19/F
2018. jan. 10. 10:09
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már, ne dőlj be neki! Biztos csak ugratott. Nem hiszem, hogy muterodnak egy börtöntöltelék kell.
2018. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!