Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire biztonságos repülővel...

Mennyire biztonságos repülővel repülni?

Figyelt kérdés
Eléggé félek a repüléstől, bár még egyszer sem repültem. Egyszer hallottam, hogy évi átlagban biztonságosabb, mint az autó. Ez tényleg igaz? Ki hogyan tapasztalta?

2018. febr. 17. 19:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Jól hallottad. Sokkal biztonságosabb, mint autóval repülni.
2018. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Repülővel repülni a legbiztosabb közlekedési forma.

Mennyi autóbalesetről olvasol/hallasz naponta - és mennyi repülő-balesetről?

.

"Ki hogyan tapasztalta?"

Aki utazott repülővel baj nélkül, az úgy tapasztalta, ahogy fentebb leírtam.

Akinek gépe balesetet szenvedett, ha túlélte, csak az ijedtségről rud beszámolni, aki nem élte túl, attól itt kommentet ne várj.

2018. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki , aztán megszokod . A következő a bunijámping meg a ejtőernyős kiugrás , 2.-3. alkalom után mindegyik megszokottá teszi a dolgot ...
2018. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%

Sokkal sokkal biztonságosabb.

Gyakorlatilag attól kellene cska paráznod, hogy amíg kijutsz a reptérre meghalsz egy közlekedési balesetben. Míg ha utána elrepülsz Ausztráliába, gyakorlatilag nulla az esélye, hogy bármi gond legyen.

2018. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Én nyáron fogok, ez Európában belül. Úgy hallottam, itt alig történik repülőbaleset, nagyon kevés. Naponta több ezren is meghalnak autó balesetben a világon egy nap alatt, míg repülőbalesetben csak egy év alatt ennyien összesen. De utasszállító ha jól tudom, nagyon kevés zuhant le eddig is az EU-n belül.
2018. febr. 17. 19:39
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon biztonságos.


Egész 2017-ben 5 db utasszállító szenvedett balesetet, ebből 2-nél még csak halálos áldozatok sem voltak.

2018. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Szóval akkor még 1000-nél kevesebb ember is halt meg tavaly repülőbalesetben, míg autóbalesetben több ezren is.
2018. febr. 17. 20:38
 8/41 anonim ***** válasza:

mint láttad "az esőember" című filmben, a qantas airlines a legbiztonságosabb, mert még nem zuhant le gépük..

ez máig igaz.

Ne,m mindig a gép műszaki állapotától függ...ha épp "be van tépve" a pilóta, akkor néhány "turbulencia" előfordulhat..ott a hányózacskó.

2018. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nagyon biztonságos... Csak akkor van cumi, ha valami elbaxódik, azzal nem lehet félre húzódni... Ha lezuhan, szinte biztos, h mindenki szörnyethal... Èn jobban érzem magam a talajon.
2018. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
26%
ne böfögj be számokat hasraütészerűen, mert csak fals információkat kreálsz magadnak...
2018. febr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!