Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vidéken miért várják el az...

Vidéken miért várják el az embertől, hogy rossz úton is 90-nel menjen?

Figyelt kérdés

500m-ként ki van téve a bukkanó tábla, úthibák, stb. Az úttest fele meg van süllyedve.

Ebben az évben már a 3. gumit cseréltem ki az utak miatt.

Ha meg nem 90-nel megyek, ott lovagol mögöttem 10 centire az illető, ami kissé dühítő(tudom, ne foglalkozzak vele) de volt már, hogy belémjöttek hátulról, azóta félek, ha nem tartják be mögöttem a követési távolságot.



2018. jún. 21. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
#8: Ok, talán nem a te hibád volt, hogy beléd mentek. De azt azért be kéne látni, hogy 6 hónap alatt 3 gumicsere, ott valami nem okés. Ha így folytatod, akkor év végére 6 gumicseréd lesz. Vagy ócska gumikat veszel vagy mész árkon bokron keresztül és csodálkozol, hogy tönkremegy a gumi. Nem tudom máshogy elképzelni ezt a dolgot. És igen, van jogsim: Évente maximum 1-szer szoktam új gumit venni.
2018. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

Úgy szeretem azokat ,akikkel valami történik avagy nem történik és azt úgy teljes mértékben ráhúzzák mint etalont az összes létező embere és ha mégsem simul be az ő kis életének a jelenlegi statisztikájába ,akkor a másik a hülye vagy egyenesen hazudik.


Ez olyan mint aki nem lassít a vadveszélynél mert ő elé még nem ugrott vad. Más meg már elcsapott 3-4 et is és totálravágta a kocsiját vagy bele is halt .Vagy még nem rabolták ki fényes nappal a kocsiját,tehát az a hülye akit már igen ,és az ablakon lévő tapadókorong nyom miatt is beverték már többször az ablakát egy statisztikailag "biztonságos" utcában.Pedig csak annyi,rosszkor volt rossz helyen.


Való életben csakis a szerencse és a véletlen dönt. Nekem is sok defektem van és nem tudom kikerülni a létező összes kátyút ami kivágja a gumi peremet,szétrongálja a futóművet meg a 3-4 centis vasakat ,szögeket sem látom ám,amiket rendszeresen kihúzgálnak a gumisok a leeresztett gumimból és a kezembe adják.Természetesen nem minden kátyú vágja ki a gumit,hanem csak a megfelelő szerencsétlen szögben érintettek ,ami csakis véletlen. De biztos hatalmas vezetési tudással mindez elkerülhető ,miközben veretünk 120al ,nekem túl az 1.5 millió km-en ez nem sikerült még kitanulni :D

2018. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#11, nem tudom, merrefele laksz, de ha szeretnél ilyen utakat látni, akkor gyere Heves, BAZ, Szabolcs megyébe, gyanítom, egy vadiúj yokohama, pirelli, michlein gumit hazavágsz pár hónap alatt.

Ha menni kell, menni kell, időre, akár esik, akár köd van, stb.

A közútkezelők meg nagyban tesznek az utakra, ellenben beszedik az útdíjat már mióta.

És mindezt úgy, hogy szlalomozok a kátyúk között.

De, van rá egy megoldás:

Költözés, egy normálisabb környezetbe.

Pl Fejér megyében elég sok szakaszon tükörsima utak vannak. Nem tudom miért nem lehet az egész országban ilyen.

2018. jún. 22. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!