Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Normális, ha így kell a...

Normális, ha így kell a pályán közlekedni?

Figyelt kérdés

A céges autóm egy új Opel Movano, rendszeresen vidékre szállítok, viszont annak ellenére,hogy az autó 170 lóerő 6-os váltóval,amint eléri a 90-es óra szerinti sebességet, letilt, és nem tudok gyorsabban menni.Ez GPS szerint 85 km/h.

Ennek az az oka,hogy kevesebbet fogyaszt így. (való igaz, 9 literben megáll)

Viszont a kamionosokat gyakorlatilag az őrületbe kergetem, és engem is idegesít az egész, mert 150-ig meg sem állnék ha rajtam múlna, de már a 130-cal is elégedett lehetnék.

Felmerült bennem is a kérdés,hogy minek megyek pályán: azért mert 1-1 órával rövidebb, és a fogyasztás miatt ott is kell menni mivel tempomattal éri el ezt a 9 litert.

Nem lehet rá matricákat ragasztani sem,hogy mi a megengedett sebessége.

Sok kamionos megelőz, aztán bevágnak elém, de mégis mit tehetnék?Csak nem fogok a leállósávban közlekedni.


2018. júl. 7. 09:35
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Ha a fogyasztás ennyire számit, akkor állítsa 65-re. Ott még kevesebbet fogyaszt és még szabályos pályán is! 😂
2018. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!