Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A sánták hogy vezethetnek autót?

A sánták hogy vezethetnek autót?

Figyelt kérdés
A szomszédom csak mankóval tud járni, és mégis autót vezet. Hogy tudja használni a pedálokat? nem veszélyes ez? Normál autó, nincs átalkitva fogyatékosok számára

#nyomorék #fogyatékos #vezetés. jogositvány
2019. máj. 20. 18:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy "rokkant" kollégám, volt egy balesete, s erősen sántított a jobb lábára, de úgy vezetett, h sok egészséges ember megirigyelhette volna, ugyanolyan gyors reflexei voltak, stb.
2019. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, csak aggódom a közlekedés biztonság miatt. szerintem felelőtlenség ilyen állapotban vezetni.
2019. máj. 20. 21:20
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg rühelem az ilyen feljelentőket.

A sánta embernek a csontjában van gond. Pl. rövidebb vagy torz, ízületekkel is lehet probléma.

Erő akkor nem lenne a lábában, ha izomsorvadásos.


Azt honnan tudod, hogy semmi rásegítés nincs a kocsiban? Ültél benne?

2019. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csípőjével van gond vagy számtalan olyan probléma lehet, hogy járásban korlátozva van, de vezetésben semennyire. Amúgy ezt egy bizottság eldönti ha leszázalékolják. De ha te a közlekedésbiztonságon aggódsz akkor én meg az ország jövőjén, hogy miért lesznek ennyire rosszindulatuak az emberek, főleg olyan dologban amihez semmi közük (és ne mondd most magadban hogy a közlekedésbiztonsághoz állampolgári jogod) Nemhogy segítenél a szomszédodnak hamár megvan a maga baja, azob filózol hol tudnád feljelenteni. Ne haragudj, de szègyelld magad.
2019. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki hülye, szemét és rosszindulatú, hogyan fórumozhat, és hogyan okádhatja a saját rosszindulatát?

Ez nagyobb baj, mint az hogy egy mozgássérült autót vezet!

2019. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a túrós lóhere összefüggés van a reflexek meg a mozgásszervi megbetegedés ezen formája között??


Ez kb olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy hogyan tud egy néma ember programozói tevékenységet ellátni. Vagy hogyan tud úszni valaki, aki majdnem megbukott rajzból az egyik témazárón.


Te vagy a fogyatékos, nem ő.

2019. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Már szépen leírták előttem, elég buta és bunkó vagy .
2019. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyáltalán nem felelőtlenség így vezetni. Ha csípőproblémája van valakinek, akkor az ülő helyzetben egyáltalán nem is fáj, de amint megpróbálsz felkelni, rögtön összerogysz a fájdalomtól. De ugyanez igaz a legtöbb ízületi problémára is.
2019. máj. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ismerek egy olyan urat, akinek mindkét lába tőből hiányzik, és több mint 30 éve vezet. Van beépítve a kormányszerkezetbe egy kar, ha előrenyomja, az a gáz, ha hátrahúzza, az a fék.
2020. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Kézi kuplungos kocsival.
2021. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!