Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egyetem mellett belefér napi...

Egyetem mellett belefér napi 2-2,5 (oda vissza együtt) óra utazás?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek egyetemre és félek, hogy ki fogok merülni ennyi utazástól, nem fogok bírni annyit tanulni mint kéne.

Ti mennyit utaztok egyetemre?



2021. ápr. 16. 01:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

HÉV+villamos 1 átszállás.

A HÉV-re a vegállomáson szállsz fel, lesz ülőhelyed.

A 4-6 villamos mondjuk alkalmatlan tanulásra, azon iszonyat tömeg van

2021. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
A hév az szerintem jó, nem lesznek sokan, nem kerülhet dugóba, igy tenyleg ha 40 perc a menetideje akkor azt annyi ido alatt meg is teszi. Annyi, hogyha lerobban (baratnom Bekasmegyeren lakik, es onnan járt be hévvel, kb évente 1x elfordult neki hogy lerobbant, leallitottak mert vki rosszul lett stb) akkor tenyleg kb semmivel nem tudott bejutni a varosba. A 4-6 borzalmas, azzal jarok munkába, majdnem vegig, es mar annak orulok ha nem szólnak hozzam, es ernek hozzam. Az ilyenek hogy legyen hely, csond legyen, ne legyen budos stb mar csak plusznak számítanak. De ezzel nem is utazol majd sokat, ennyit talan ki lehet bírni :D
2021. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
Hosszútávon ez szerintem meggondolandó. De lehet csak magamból indulok ki (én nem vállalnám be, mivel gimiben bejárós voltam pedig ott csak 15 km-ről volt szó... utólag visszagondolva ott is már inkább kolis lettem volna). De a válaszokból is látszik, hogy ez egy nagyon egyéni dolog, mindenki másképp éli meg. Meg kell próbálni, aztán meglátod.
2021. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%
Ha csak teheted menj koliba vagy albérletbe szerintem fárasztó tud lenni ez a napi 2 óra oda vissza utazás
2021. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
#24: Pesten nem ritka, hogy a koliba is oda vissza egy-másfél óra a napi utazás.
2021. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni nem lehet a vonaton? Két és fél óra az nem olyan sok idő.
2021. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%
Én véleményem szerint egy egyetem ugye 3,4 év. Ennyi ideig napi 2 órát akkor se utaznek ha utána milliomos lennék...
2021. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
#27: Csak kérdés, mi a másik opció? Ha agglomerációban lakik akkor koliba nem biztos hogy felveszik. Ha vidéki egyetemre megy, akkor meg a heti utazás viszie el ezt az időt. Egyedü laz albérlet az opció, de az nem mindenkine kfér bele.
2021. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!