Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem féltek a buszon, metrón...

Nem féltek a buszon, metrón hogy kilopják a telefont a kezetekből?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, mindennap buszozok. Sose tudok nyugodtan telefonozni, mindig félek, hogy kilopják a kezemből. Ha az ajtó közelében ülök elő sem veszem (metrón alapból nem)

Nem is értem, hogy tudnak emberek sorozatot nézni/zenét hallgatni.



2021. máj. 5. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem, miért félnék?

Ennyi erővel ki se lépj a lakásból, hogy agyon ne üssön egy meteor, az esély megvan rá.

2021. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Két éves teló. Új ára volt 35 000 forint. Plusz nem járok metróval, busszal.
2021. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%

Buszin még csak-csak érthető a félelem (szerintem ott se annyira) de metrón? Oké, kiveszik a telefont a kezdből, és utána? A metró állomáson áll meg, be van kamerázva, sokszor csak egyfelé (esetleg mozgólépcsőn) lehet kijutni, biztonsági személyzet is van általában. Szerintem sokkal nagyobb az esély, hogy az utcán veszik el, ott bármerre rögtön el tudnak szaladni vele.

Nyilván van egy minimális esélye, de akkor inkább egy bunkerba költözz be és ki se gyere életed végéig ha ilyen paranoiás vagy.

2021. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem félek, évekig egyenesen a farzsebemben hordtam. Igaz, sose a legújabb modell volt és mindegyik telómat évekig használtam.
2021. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Reális áron kell telefont venni, akkor nem fogják amúgy sem ellopni. AZ én telefonom a boltban újonnan kb 60 ezer, használtan a fele. Harmincezerért nem fogok parázni, meg nem is lopna el senki egy ilyen alap telefont.
2021. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tokján van ilyen zsinór, amit az ujjamra akasztok, elég erős, ha azt leszedi, akkor a kezemet is, az meg nagyobb baj.
2021. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én addig felnézek és megmarkolom amíg nyitva az ajtó. Amikor becsukódott, akkor megint nekiállok kockulni.
2021. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont olyan vagyok, mint a kérdező.

Vettem a hátuljára ilyen ráragasztható gyűrűs fogantyút, azzal kicsit biztonságosabbnak érzem, ha előveszem esetleg.


Egy kis belassult Samsungom van, de rajta vannak az adataim meg sok mindenem, és nyilván ha a kezemből lopják ki, akkor nincs lezárva a képernyő. :(

2021. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem mert nincs telefonom .
2021. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Elég drága telefonom van.

Más dolgokban nem vagyok ilyen paranoiás, de ez az egy dolog amitől félek.

Én is szoktam telefonozni, de nem tudok teljesen nyugodtan.

2021. máj. 5. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!