Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem féltek a buszon, metrón...

Nem féltek a buszon, metrón hogy kilopják a telefont a kezetekből?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, mindennap buszozok. Sose tudok nyugodtan telefonozni, mindig félek, hogy kilopják a kezemből. Ha az ajtó közelében ülök elő sem veszem (metrón alapból nem)

Nem is értem, hogy tudnak emberek sorozatot nézni/zenét hallgatni.



2021. máj. 5. 19:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Az a titka, hogy nem kell állandóan a drága csúcstelefonokat erőn felül megvenni, csak mert az előző széria már nem menő. Az emberek 99 %-nak tökéletesen elég mindenre egy alap okostelefon. (akinek meg olyan munkája van, hogy szükséges hozzá a csúcstelefon, az keres annyit hogy évente két újat gond nélkül vehetne, meg sem érezné) Semmi bajom nincs azokkal akik drága telefont vesznek, a baj azzal van ha valaki erőn felül vszi meg, utána meg babusgatja és félti össze-vissza. Vegyék meg a félmilliós telefonokat azok, akiknek ez olyan költség, kis túlzással "eldobható" dolog, mint nekem egy pár tízezres alaptelefon. Egyébként létezik biztosítás, ha volt menő telefonra pénz, legyen pár ezer készülékbiztosításra is (tudom, azt nem látják mások, így arra nem éri meg költeni...)
2021. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nyitva vannak az ajtók, addig erősebben fogom és jobban figyelek. Utána meg nem annyira aggaszt a dolog, mert nincs az a hülye, aki telefont lop egy 185 centis fiatal sráctól, miközben nincs semmilyen menekülőútja.
2021. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Na ezt nem akartam. Ne turkálj a pénztárcámban, nem ezt kérdeztem.

Nem tudhatod mennyi pénzem van, és mire költöm.

Semmi közöd hozzá.

És nem veszem meg mindig a legújabb szériát, ez se a legújabb és közel se került félmilliómba. Csak előtte egy olcsó, rosszabb telefonom volt (ezzel nem azt mondom hogy az olcsó szar) de én nagyon sokat használom, és hamar elkezdte feladni. Ezért fektettem bele több pénzt, hátha tovább bírja legalább 3-4 évig.


Egy szimpla kérdést tettem fel, de már nem lehet anélkül, hogy valaki okoskodni kezdjen

2021. máj. 6. 09:44
 14/23 anonim ***** válasza:
51%
Senki nem okoskodott, leírták a véleményüket az emberek, ha ez téged frusztrál, ne írj ki kérdést.
2021. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem lehet úgy élni, hogy mindenfélétől fél az ember, aminek van esélye, csak kicsi. (Bár ezt az utóbbi egy évben sokan nem értik, de ez nem ide tartozik.)

2. Úgy helyezem el az értéktárgyaimat, a táskámat, hogy ne legyen könnyű elemelni.

3. Nem bújok a telefonomba a buszon, csak akkor veszem elő, ha valamit tényleg intézni akarok rajta. Kockulni nem ott szoktam.

2021. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 120 000-be került, nem tudom, ez árban milyennek számít, de úgy vettem, hogy tartson ki hosszabb ideig, és már 4 és fél éve használom. Nem a pénz számít, hanem az adataimat félteném én is. Ezért van olyan tokja, amiben fogni tudom (az se utolsó szempont, hogy így nem ejtem le, ha pl. egy kilátóból vagy más magaslatról fotózok, ettől jobban félek a lopásnál).

6-os voltam

2021. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bizony eszembe szokott jutni, mert szokott ilyen történni. Az ajtó közelében mondjuk nem szeretek ülni, nekem ott túl sok az ember és túl nagy a nyüzsgés.

Megállókban igyekszem erősebben fogni, illetve úgy, hogy nehezebben tudja megkaparintani, jobban figyelek.


A válaszolók 60-70%-ánál érezhető némi felsőbbrendűségi érzet, lenézés, ki-ha-én-nem.

2021. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor, ha cigányok vannak a közelben. Fehéreknek nem szokásuk az ilyesmi.
2021. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom, nekem a 11-es válaszoló a kérdésemre semmilyen választ nem adott, csak azt hajkurászta mondatokon keresztül, hogy miért veszek drága telefont, miközben nem tud rólam semmit. Ha azt kérdeztem volna, hogy mi a véleménye arról, hogy drágább telefont vettem megértettem volna, de semmi köze nem volt hozzá.


A többieknek köszönöm.

2021. máj. 6. 22:34
 20/23 anonim ***** válasza:
19%
Nem félek, mert nem Magyarországon élek.
2021. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!