Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Déli pályaudvarnál miért...

A Déli pályaudvarnál miért nincs normálisan kitáblázva a metró helye?

Figyelt kérdés
Kétszer szálltam le ott eddig a vonatról és mindkét alkalommal alig találtam meg a metrót.
2022. nov. 7. 14:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Melyik pályaudvarnál van normálisan kitáblázva a megítélésed szerint?
2022. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
90%
Ki van táblázva.... Ha jössz a vágányok végétől, el sem tudod téveszteni. Mert kb. nekimész.
2022. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

#2


De miért mennék arra, ha befele a DÉLI PÁLYAUDVAR feliratnál jöttem be (mint minden normális parafenom képességgel nem rendelkező ember), és probléma nélkül el tudtam utazni?

2022. nov. 7. 14:38
 4/67 anonim ***** válasza:
100%

3! És visszafelé nem tudsz menni, ugyanabban az irányban?

A Keletinél, a Nyugatinál sincs a pályaudvaron tábla a metróhoz.

2022. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
A Nyugatinál valóban felmerül a kérdés, hogy pl. a Westendből hogy kell menni a metróhoz. De most ez a mentség, hogy máshol se tájékoztatják az embereket?
2022. nov. 7. 15:01
 6/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit nem láttál. teljesen egyértelmű a Déli...
2022. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
58%
Én értem, mire gondolsz. :) Bár tősgyökeres pesti vagyok, nekem nem gond, de a vidéki párom egyszer fél órán át keringett abban a nyomorult körfolyosóban, mire feltűnt neki a bejárat. :D Azóta is rühelli a Délit, pedig évek óta itt él. :D
2022. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
0%
Valóban nagyon nehéz megtalálni, nekem is gondot okozott. Nem tudom, kinek a felelőssége az ilyesmiket kitáblázni, de nem igazán érdekli őket, hogy meg lehessen találni mindent, ezt máshol, más járatokkal is tapasztaltam.
2022. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
És nem szörnyű, hogy egyes itteni válaszolók ezt letagadják? Vajon a főváros fizeti őket ezért?
2022. nov. 8. 08:16
 10/67 anonim ***** válasza:
85%

Szörnyű, hogy valakinek konkrétan 0 a tájékozódási képessége, és azt hiszi az a normális, a világ a rossz, amiért ő maga hülye mint a segg.

Egy átlagos ember (aki mondjuk évente max 1x jár a fővárosban) minden gond nélkül megtalálja a Déliben a metrót, mert lát is, nem csak néz. Nameg mert a metró a pályaudvaron bellül van.

A Nyugati és most az építkezés miatt a Keleti sokkal rosszabb ilyen szempontból, mert ott konkrétan ki kell menni a pályaudvarra, és alluljárót keresni.

A Déliben konkrétan még ott van melletted, bármelyik lépcsőn is indulsz a kijárat felé.

2022. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!