Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Déli pályaudvarnál miért...

A Déli pályaudvarnál miért nincs normálisan kitáblázva a metró helye?

Figyelt kérdés
Kétszer szálltam le ott eddig a vonatról és mindkét alkalommal alig találtam meg a metrót.
2022. nov. 7. 14:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

#41


Állandóan felhozod ezt, hogy minden méteren jelzésnek kellene szerintem lennie, miközben te is pontosan tudod, hogy a Délinél a villamostól a pályaudvarig EGY JELZÉS SINCS. Szóval nem értem mire fel az arroganciádon túl ez a SZÁNDÉKOS ferdítés is.

2022. nov. 8. 15:19
 42/67 anonim ***** válasza:
27%
Hááát, én most Street View-el pont látok jelzést, ha nem haragszol, nincs kedvem átutazni a város másik felére, hogy le is fényképezzem.
2022. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
Nem kell, elég ha megmutatod. Végignéztem és egy jelzés sincs az Alkotás utcai villamosok felől jőve.
2022. nov. 8. 15:32
 44/67 anonim ***** válasza:
54%

Úgy látom nem fog jönni az a fránya Street View link. Akkor visszatérhetünk a kérdésre:

Miért ferdítesz szándékosan és tagadod le a valóságot?

Üdv, a kérdező.

2022. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:

Bár megfogadtam magamnak, nem írok többet, de nem tudom megállni.

Itt élek ebben az országban. Nézetem szerint a legeldugottabb tanyán is tudnak annyit, hogy Budapesten a metró föld alatt megy.

Tehát, ha elvetődök Pestre, akkor a megállót lefelé keresném. Tök ismeretlen helyen vagyok. Leszállok a villamosról. Hopp, egy dög nagy épület, mintha vonatokat is látnék.

Az épületen óriási betűk: Déli pályaudvar. Úgy tudom, ilyen nevű metrómegállót kell keresnem. Elindulok az aluljáróba vezető lépcsőn. Láttam, hogy balra és előre van az az épület. Tehát lent balra megyek. Nem látok semmit, ami metróra utalna.

Lehetőségek: kérdezősködök, elindulok valamerre. Mondjuk a pályaudvar felé. Lehet, nem arra van, de logikusnak tűnik. Hoppá! Egy nagy M betű egy oszlopon… Mi lehet az?

2022. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:

Mit linkeljek egy Street View-en?

Ott van elötted is, korlátlan ideig tudod böngészni a környezet felvételeit.

Ha én látok metró jelzést, te meg nem, akkor úgy érzem nincs miről "vitáznunk", mert erre a szellemi fel(nem) fogás szintre nem tudok lesüllyedni.

2022. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
49%

Tökéletesen látszik:


[link]

2022. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:

És ott van az M betű....


[link]

2022. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
47. Mi látszik tökéletesen?
2022. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
49: a gyalogos útvonal a metróbejárathoz.
2022. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!