Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Déli pályaudvarnál miért...

A Déli pályaudvarnál miért nincs normálisan kitáblázva a metró helye?

Figyelt kérdés
Kétszer szálltam le ott eddig a vonatról és mindkét alkalommal alig találtam meg a metrót.
2022. nov. 7. 14:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:

#10


És ha valaki be se megy a pályaudvarra, annak miből kellene kitalálnia, hogy bent van? A villamosról leszálló ember miért menne be a pályaudvarra, ha nem vonatozni akar, hanem metrózni? Egyáltalán miért gyalogolna felfele az aluljáróból a metróhoz?


Fel nem tudom fogni mi érdeketek van abban, hogy eljátsszátok, hogy ez a normális. Gondolom más kérdéseknél is ti vagytok azok, akik szerint mindig az utas a hülye, a BKK meg tökéletes.

2022. nov. 8. 11:37
 12/67 anonim ***** válasza:
93%

Számos ponton van útba igazító tábla. Olyan vezető valóban nincs, hogy az összes lehetséges érkezési irányból, mintegy kézen fogva segítsen.

Egy példa:

[link]

És egy másik:

[link]

[link]

2022. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:
Ezek semmit se könnyítenek a helyzeten, a jelentése is csak annyi, hogy valahol a környéken metró fut.
2022. nov. 8. 11:59
 14/67 anonim ***** válasza:
96%
Milyent szeretnél? Legyenek színes vonalak minden lépcsőtől, buszmegállótól a metróhoz? És ha a trafik érdekel, vagy a büfé, vagy az újságos, vagy a zöldséges?
2022. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:

#14


Nem tudom mire fel ez a fellengzősködés, miközben mások is leírták, hogy nehezen találták meg a metrót.

2022. nov. 8. 12:04
 16/67 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan is, míg mások meg nem értik, mi a gondod.

Én biztosan nem akarlak bántani, szó sincs róla! Csak nehéz olyan megoldást találni, amelyik mindenkinek egyformán jó és hasznos.

A környék folyamatosan vita tárgya, ami biztosan nem hat előnyösen. Régóta téma a pályaudvar megszüntetése. Ezért eléggé elhanyagolt.

Sok olyan hely van a városban, amelyik gondot okozhat egy idegennek, de ez a világon mindenfelé így lehet.

Deák téri metró, Örs környéke is, meg sok más hely.

2022. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:
Mert a világon mindenfele ugyanebben a szellemben megy a tájékoztatás. A tájékoztatás felelőse ismeri a környéket, mint a tenyerét, és nem érti, hogy a hülye turista miért nem találja a bokor mögötti információs tábla 7. bekezdés 3. sorában a neki szükséges információt.
2022. nov. 8. 12:21
 18/67 anonim ***** válasza:
100%

#11

Szóval számodra meglepő, hogy a "Déli pályaudvar" metrómegálló a Déli pályaudvar területén van?

Ennyi ésszel én azt nem tudom felfogni, hogy hogy vagy képes életben maradni.

2022. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
0%

"Milyent szeretnél? Legyenek színes vonalak minden lépcsőtől, buszmegállótól a metróhoz?"

Igen, ez lenne a normális.

2022. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
96%

#19

És ha engem a büfé érdekel? Ahhoz is legyen már!

Lehetőleg Debrecenből kivonalkázva a Déli pályaudvar büféje, hátha egy értelmi fogyatékos a kedves utas.

2022. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!