Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Déli pályaudvarnál miért...

A Déli pályaudvarnál miért nincs normálisan kitáblázva a metró helye?

Figyelt kérdés
Kétszer szálltam le ott eddig a vonatról és mindkét alkalommal alig találtam meg a metrót.
2022. nov. 7. 14:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
64%
Ha szembe mész az autópályán, biztos, hogy a szemből jövők a hülyék? 🙂
2022. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz, egyelőre ti mentek szemben az autópályán, ugyanis itt legalább hárman leírták már rajtam kívül, hogy valóban nehéz megtalálni a metrót. Te meg nagyjából egyedül állítod itt az ellenkezőjét, azt is meglehetősen arrogánsan.
2022. nov. 8. 13:51
 33/67 anonim ***** válasza:
81%

Na álljon már meg a menet!

A végén még az lesz a rossz (és rendelkezik kis agykapacitással?), aki képes tájékozódni.

Aki meg egy metrót nem képes megtalálni az teljesen normális...

2022. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
Látod, csak arrogáns hozzászólásokat tudsz produkálni. Már agykapacitása sincs szerinted azoknak, akik eltévednek.
2022. nov. 8. 14:14
 35/67 anonim ***** válasza:
39%

Arrogáns vagyok, elismerem.

A víz lever az ilyen egybites emberektől a "Balra kell menni ha balra akarok menni?" vagy a "A kijáraton kell kimenni?" kérdéseikkel.

Mindenhol legyen valami informáló tábla, vagy jelzés, amikor meg van, akkor annyit nem képesek elolvasni, hogy "Húzni" egy ajtón.

Tekintve, hogy 12 évesen (még nem pestiként) minden gond nélkül jártam össze-vissza a fővárosban, azért nem egy atomfizika a tájékozódás.

De, hogy konkrétan a témánál maradjak:

Anyám pont a hétvégén jött fel hozzám Pestre, úgy, hogy elötte még 2010 elött volt itt.

Délibe ért be a vonata, Keletiben taliztunk, és képzeld, minden gond nélkül odaért (megtalálta a metrót), pedig egy kezén meg tudja számolni, hogy életében hányszor járt itt.


Egyszerű a titok:

Körültekintőnek kell lenni, látni is kell, nem csak nézni.

2022. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

#35


Akkor maradhatunk annyiban, hogy Isten óvjon attól, hogy valaha is te legyél a BKK utastájékoztatásért felelős embere, mert alkalmatlan lennél a feladat ellátására?

2022. nov. 8. 14:41
 37/67 anonim ***** válasza:
100%
A tájékoztatás értelemszerűen mindenütt az átlagemberekre van méretezve, nem a legfogalmatlanabbakra.
2022. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
81%

#36


Igen, maradhatunk annyiban.

Egyetértésem oka nagyon egyszerű: én is pont annyira nem tudnék hülyebiztos lenni, mint akinek most perpill ez a feladata.

Hülyék mindig is voltak, mindig is lesznek, nem minden munkakörnek kötelessége a kelleténél többet foglalkoznia veletek.

2022. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
69%

"annyit nem képesek elolvasni, hogy "Húzni" egy ajtón."


Igen és ezzel párhuzamosan olvassuk el, hogy maszkot venni kötelező, meg hogy egyszerre csak hárman tartózkodhatnak az üzletben, és ha mindezek után kártyával akarunk fizetni az eladó közli velünk, hogy 72-es betűmérettel ki volt írva, hogy nem fogadunk el bankkártyát, és analfabéták vagyunk-e, hogy ezt nem tudjuk elolvasni.

2022. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
25%

#39

Sajnos a kérdező féle egybitesek miatt elvárás, hogy minden is ki legyen írva, még ha el is veszik az információ.

Ha a Déliben minden méteren informáló jelzés/tábla lenne, hogy a metró, villamos, busz, troli, hév, fogaskerekű, trafik, kisbolt, Auchan, Tesco, WC, zöldséges merre található, akkor is itt tartanánk.

2022. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!