Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Déli pályaudvarnál miért...

A Déli pályaudvarnál miért nincs normálisan kitáblázva a metró helye?

Figyelt kérdés
Kétszer szálltam le ott eddig a vonatról és mindkét alkalommal alig találtam meg a metrót.
2022. nov. 7. 14:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
60: nem csak mostantól... :-D
2022. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, mennyire naprakész a google kép a felújításos lezárással, de békeidőben - mikor nincs elbarikádozva ott az egész - minimum három irányba el lehet még fordulni azután az M betűs rész után, mielőtt a metróhoz érne az ember... ráadásul ez a kijárat, s nem a bejárat felőli oldala az aluljárónak.
2022. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
0%

Jó, akkor menjél 3 irányba!

Tudod, valaki kifogást keres, valaki megoldást.

2022. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

Köszi, én egész életemben Pesten éltem, tutira hazatalálok bárhonnan. :)

Ettől függetlenül el tudom fogadni, hogy egy vidékinek problémát okoz az a monstrum, és ebből nem következik automtikusan, hogy fogyatékos lenne.

2022. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
100%

64. Nagyon illedelmesnek kell lennem, így magam sem hiszem, hogy fogyatékos lenne. Értem is a problémáját.

Csak nem lehet mindenkit kézen fogva vezetni. Néhány tízezer ember megfordul ott naponta, és mindenki menne valamerre. Az nem elvárható, hogy mindenki GPS-képes eszközzel közlekedjen, de az sem, hogy tájékoztató táblák-jelek árasszák el az utakat. Ilyen sehol sincs.

Magam rendkívül mafla vagyok. Ügyetlen, rosszul tájékozódó. Nyelvet nem beszélek semmit a magyaron kívül.

Eddig elvoltam mindenfelé. Ha kellett segítséget is igénybe tudtam venni.

Bajországba úgy indultam el, hogy egy napot késtem a csapat indulásától számítva. Utánuk mentem busszal úgy, hogy azt sem tudtam, hol fog megállni, hol vannak/lesznek a többiek. És még élek, és itt írom a sületlenségeimet.

De úgy látszik, van olyan, aki szeretné ezeket elkerülni. Nem tudok igazán jó megoldást, mint a kalandvágyat. Azért a Déli mégsem egy őserdő az Amazonasnál.

2022. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
30%
#55 Arrafelé kell menni? Biztos? Mi van, ha pont a hátad mögött van a metró?
2022. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
0%

#66

Menj amerre akarsz!

Kezdésnek máshova trollkodni.

2022. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!