Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van bérletem, de nem akart...

Van bérletem, de nem akart felengedni a buszra a sofőr, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Annyi a történt röviden, hogy tegnap este jöttem volna haza busszal és vármegye bérletem van, amit ugye aktiválni kell, nos ez nekem tegnap nem sikerült többszöri próbálkozásra sem. A sofőr ezt nyilván látta és azt mondta, hogy vagy veszek készpénzért egy jegyet vagy leszállok, ezt megteheti? Van erre egyáltalán bármilyen jogszabály ami ezt szabályozza?

Köszönöm előre is!



2023. máj. 19. 08:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Alapból érdekes volt a hozzáállása, kb 5 percig baszakodtam vele mire sikerült, közben hallgattam tőle, hogy milyen hülye vagyok, úgyhogy még van a véleményem.

2023. máj. 19. 17:03
 12/12 anonim ***** válasza:
belejössz. eleinte nekem sem olvasta le aztán betanultam, hogyan kell. 10 centire tartsd a kódot a fény alá és ne mozgasd. várj a csipogásra és mehetsz is tovább nyugodtan.
2023. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!