Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy valakit megbüntettek megállóban, állomáson történő dohányzás miatt?

Figyelt kérdés
mert nálam kb nincs olyan alkalom, hogy hogy ne látnék cigizőket, de retorziót sose láttam még, akkor meg minek ez a szabály?

ápr. 3. 10:56
 1/6 anonim válasza:
85%
Urban legend
ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam, nem is láttam.

Tulajdonképpen mindenki letojja magasról.

A cégek saját dolgozói nem tartják be ezeket a szabályokat..Simán cigizik a vasutas jegyellenőr is a megállóban, meg a buszsofőr a végállomáson a menetrend tábla mellett..

Minden megállóba meg nyilván nem tudnak kiállítani embereket, hogy ellenőrizzék, hogy vannak-e cigizők..

ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Konkrétan amikor 2011-ben ezt bevezették, a vasutas rokonom mellé leült egy faszi. Kért egy cigit. Kért tüzet. Rágyújtott. Három slukk után szólt, hogy csókolom, ÁNTSZ." Rokonom persze befizette. De anyázott is bőven. Azóta nem hallottam ilyenről. De régen direkt a peronon váró kalauzokat szopatták így. Most meg tudom, hogy pl. Karcagon akkor mondatják be a tilos a dohányzás szlogent, amikor én már a második cigimet is elszívtam, de a vasutasok akkortájt érkeznek meg, és ők a fedett részen füstölnek, a bemondás nekik szól.
ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.
ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyannyira nem, hogy a múltkor a buszmegálló várójában egy közterületes gyújtott rá. Végül is magát nem büntetheti meg. :)
ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!