Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv kalauztól ez mennyire...

Máv kalauztól ez mennyire elfogadható viselkedés?

Figyelt kérdés
Amikor leakartam szállni mentem az ajtóhoz a kalauz ment volna ellenőrízni az üléseken utazókat, de nem tetszett neki, hogy én pont akkor megyek az ajtó felé. Provokatívan bámult rám. Nem szóltunk egymáyhoz. Leszállás előtt bementem wc-re. Mikor kijöttem a kalauz a wc ajtó előtt várt rám. Bámult rám szótlanul. Majd rám köszönt. Mivel már le kellett szállnom, nem volt időm elővenni a bérletet. Mondtam neki, hogy leszállok. Nekem ez azért kellemetlen volt, mert olyan volt így mintha egy kalauz elől menekülő bliccelő lennék. Szerintem a kalauznak nem a leszálló utas után kéne futkároznia. Ez a kalauz véleményem szerint nagyon intelligencia nélkül végzi a munkáját.
ápr. 23. 16:28
 1/6 anonim válasza:
91%
Nyilván azt gondolhatta hogy jegy nélkül utazol
ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Anyám, borogass!
ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
A jegyvizsgáló le akart szállni az állomáson, hogy az utascserét ellenőrizze, majd a szerelvény készen áll az indulásra jelzést adjon a mozdonyvezetőnek.
ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 igen azt gondolta. De ez azért elég primitív gondolkodás, hogy az utas leakar szállni, a kalauz meg azt hiszi, hogy azért száll le, mert nincs jegye és megy utána.
ápr. 23. 17:18
 5/6 A kérdező kommentje:
#8 de ha veled játsza ezt el, hogy a többi utas előtt úgy kezel mint egy csöves bliccelőt, azért mert leszállsz a következő megállónál akkor bezzeg nem ezt írnád.
ápr. 24. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

"véleményem szerint nagyon intelligencia nélkül végzi a munkáját."


Nem erteni magyar?


Egyebkent meg jo nagy birka vagy, a kalauz elott ugralsz, mint egy majom, akadalyozod a munkaban.

A dolgok menete az lett volna, hogy felmutatod a jegyed, wc-re meg az allomason mesz el, nem a vaganyokra sz.rsz!


lol

ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!